pARTyzant koncert

pARTyzant koncert

Rejestracja została zamknięta.
Teatr i Klub Muzyczny Old Timers Garage

pARTyzant koncert

568 568 osób obejrzało to wydarzenie.

pARTyzant
„Ale jedno wiem po latach prawdę musisz znać i Ty
zawsze warto być człowiekiem…”
śpiewał Rysiek Riedel z zespołem Dżem.
Na akordeonie grał wówczas Krzysztof Toczko znany jako Partyzant. W latach 1990-1994 zagrał z grupą ponad 200 koncertów, zagościł na 6 wydawnictwach a co najważniejsze zaczął kreować swoją artystyczną drogę. Większość koncertów zespołu otwierał krótkim występem na swojej gitarze. Wykonywał m.in. utwór Jimiego Hendrixa „Little Wing” używając techniki tappingu oburęcznego umożliwiającego prowadzenie dwóch niezależnych linii melodycznych a nawet granie na dwóch gitarach jednocześnie.
W 2007 roku Mensinger Custom Shop stworzył dla niego specjalny egzemplarz gitary dwugryfowej, która otworzyła nowe, ogromne możliwości muzyczne i wykonawcze.
Choć dalej można go spotkać z zespołem Dżem to jednak główny projekt muzyczny o nazwie pARTyzant tworzy ze swoim synem. Zważywszy, że Mikołaj jest perkusistą Kobranocki, kultowego, metalowego zespołu Dragon, jak i udziela się w punkowym Ivo Partizan zaś Krzysztof, jak już napisano, chłonął przez lata muzykę bluesową i rockową można się słusznie spodziewać wybuchowej mieszanki energetycznych muzycznych stylów.
Duet ma na swoim koncie 2 albumy studyjne ( „Guitar Cinema” 2013, „Kenopsja” 2017 ) oraz kilkaset koncertów w Polsce, Niemczech, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Chorwacji, Bośni i Hercegowinie oraz Serbii.
Jako pierwszy rockowy zespół wystąpił w kwietniu 2017 roku w prestiżowej Vahdat Hall w stolicy Iranu dwukrotnie ją wyprzedając.
Ciekawostką jest fakt, że jeden z klipów duetu ukazujący grę na gitarze ołówkami był emitowany przez stację CNN w programie Dona Lemona.
Na repertuar grupy składają się kompozycje własne przeplatane od czasu do czasu interpretacjami znanych tematów (np.: „Purple Rain”, „Zorba”, „Hit the road Jack”, „Janosik”, „Layla” ).
Ważnym elementem każdego koncertu jest interakcja z publicznością oraz nieskrępowana improwizacja, którą ułatwiają więzy krwi ojca i syna.
Za dodatkową zachętę może posłużyć rekomendacja Joe Satrianiego oraz ponad 7 milionów odsłon klipów na oficjalnym YouTube artystów.
Podczas cyklu koncertów „Kolekcjoner Chwil” zespół zagra kilka premierowych utworów z nadchodzącej, nowej płyty „Kolekcjoner Chwil”. Na fanów czeka kilka niespodzianek bo każdy kto zna zespół wie, że pARTyzant lubi zaskakiwać…
FB: https://www.facebook.com/pARTyzant.NEWS


Bilety 50 PLN
Możliwość zakupu biletów również w sklepie KORALIK, w bramie u wejścia do teatru

Rejestracja na wydarzenie zakończona.
 

Data i godzina

06-01-2024 - 19:00 do
07-01-2024
 

Data zakończenia rejestracji

07-01-2024
 

Rodzaje wydarzeń

 
Obejrzyj film
 

Podziel się z przyjaciółmi