Ostatnia Wola Papy

Ostatnia Wola Papy

To wydarzenie zostało odwołane.
Teatr i Klub Muzyczny Old Timers Garage

Ostatnia Wola Papy

736 736 osób obejrzało to wydarzenie.

Gatunek: komedia, bo oprócz walorów komediowych, ma też wartościowy przekaz. Pośmiejemy się więc ze stereotypów, uprzedzeń ale też dotkniemy tematów poważnych i odkryjemy, że śmiać się można ze wszystkiego. Śmiechem nie podszytym nienawiścią i ksenofobią, ale śmiechem pokazującym, że jesteśmy otwarci i zdystansowani. Nie zdradzamy treści sztuki, odkryjmy ją razem. Bawmy się dobrze w przyjaznej atmosferze Teatru Old Timers Garage.

Adam Grządziel * Teatr OLD TIMERS GARAGE:

“Jestem Wam winny informacje i wyjaśnienie.
Nie jest to typowa komedia, choć śmiechu nie zabraknie. Śmiejemy się jednak mądrze, bo temat jest kontrowersyjny. W tej sztuce przyglądamy się sami sobie i zastanawiamy się, na ile my jesteśmy podobni do jej bohaterów . A jesteśmy, bo wszyscy żyjemy w klatce stereotypów, a o tym jest ten dramat. Najłatwiej chyba Was namowie na wizytę, jeżeli napiszę, że to komedia w iście woodyallenowskim stylu. Tak więc kto lubi tą konwencję, to na pewno się nie zawiedzie!
Pośmiejecie się, ale też dopadną Was tzw „ciary”, to też gwarantuję . W spektaklu gra Marta Klubowicz, Grzegorz Matysik oraz Fred Apke, który jest też autorem i reżyserem. A Freda znamy przecież z Teatru KOREZ bo on jest autorem “Mrożonej Papugi” i “Tigergirls” a w Teatrze Rozrywki „Kury na plecach” .
W OTG zobaczymy innego FREDA APKE i to w trzech wymiarach. Ze spokojnym sumieniem zapraszam i jestem pewny, że nie będzie to dobry czas.”


Bilety 60 PLN
Możliwość zakupu biletów również w sklepie KORALIK, w bramie u wejścia do teatru

 

Data i godzina

17-02-2024 - 19:00
 

Rodzaje wydarzeń

Podziel się z przyjaciółmi