REPERTUAR Scena Old Timers Garage Katowice

Informacje o wydarzeniu:

 • czw
  23
  Sty
  2020

  Michał Kempa - "Moja walka" - one man show

  19:00Bilety: 35 zł

  kupbiletonline003

  Michał Kempa - "Moja walka" - one man show

  Swego rodzaju program osobisty Michała Kempy - komika, który skończył około 30 lat i tak bardzo to przeżył, że postanowił o tym opowiedzieć. Program ma charakter satyryczny. Program ma świadomie kontrowersyjny tytuł. Treści nie będą już kontrowersyjne, ale ich weryfikacja następuje dopiero po zakupie biletów.

  Program nie ma charakteru stand-upowego, przypomina raczej tradycyjne audiovisual comedy show (audiowyżual oznacza, że będzie rzutnik. Dobry. Niemiecki rzutnik).

  "Kempa w zgrabny i lekki sposób przekracza kolejne granicy komedii. Ogląda się to z niezwykłą przyjemnością."
  - Artur Wasilewski "Nowy Teatr Współczesny"

  "Coś, co inni zamieniliby na pełen frazesów ideologiczny wiec, Kempa robi w sposób bezpretensjonalny i mądry. I przede wszystkim szalenie zabawny."
  - Wojciech Tumidal "sceniczni.pl"

  "Jest tu śmiech, ale są też łzy. Wzruszenia, smutek, radość, nadzieja. Zabawa i refleksja. Sposób, w jaki Michał Kempa żongluje klimatem i emocjami w swoim autobiograficznym show, przywołuje najlepsze wspomnienia przedwojennej Lwowskiej Szkoły Komedii. Występy Michała Kempy to odkrycie, o które wszyscy powinniśmy dbać i pielęgnować je. To zjawisko niezwykłe."
  - Antoni Byrdy "Ars Comediana"

  "Wiesz co, jeżeli o mnie chodzi, to ten pomysł, żeby wykorzystać w opisie zmyślone cytaty ze zmyślonych, fałszywych tytułów, to to jest wiesz - wątpliwe moralne, to jest wręcz oszustwo. No. Natomiast tak jak mówię - jeśli ma to w jakikolwiek sposób zwiększyć sprzedać biletów, to tak - zróbmy to, pewnie, że tak."
  - Michał Kempa

  "To, że to jest premiera i ludzie mogą się zorientować, że i tak tego przecież nikt nie widział, więc pomysł z tymi cytatami w ogóle jest trochę bez sensu, to to rzeczywiście nam tu trochę komplikuje. Ale to już trudno, teraz tego zmieniać nie będziemy. To musi pójść."
  - Michał Kempa

  "Nie, to że na 6 cytatów 3 są ze mnie, to mi nie przeszkadza. Im więcej mnie, tym lepiej. Jak będzie 4 cytat ze mnie, to też się nie obrażę."
  - Michał Kempa

  "No, spoko, na razie."
  - Michał Kempa

  Oprawa muzyczna: szymonmówi

  Bilety: 35 zł

  Wydarzenie dla dorosłych!!!
  *Brak zgody na nagrywanie audio/video.
  *Osoby, które będą przeszkadzać podczas wydarzenia zostaną wyproszone. Bez zwrotu pieniędzy za bilet.