Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • sob
  20
  Sty
  2018

  Koncert Ryczące Dwudziestki

  19:00Bilety: 40 zł

  kupbiletonline003

  ryczace20To tradycyjny męski KWINTET, który jako instrumentalno-wokalny KWARTET, zaprasza wszystkich na wspólny rejs przez rozbujane wody piosenki żeglarskiej. Spotkanie będzie obfitować w muzyczne wrażenia estetyczne, a zespół gwarantuje wszystkim radosną pracę rękoma przy rytmicznych szantach - morskich pieśniach pracy. Nie zabraknie romantycznych ballad jak i energetycznych piosenek autorskich - wszystko w nurcie folk i opakowane marzeniami o dalekich podróżach po kres horyzontu.
  Zespół od 1983 roku koncertuje w Polsce oraz za granicą. Dotychczas spotkał się z uznaniem w takich krajach jak w Norwegii, Niemczech, Holandii, Kanadzie, Stanch Zjednoczone Ameryki i nawet w Słowacji 😉
  „Hiszpańskie Dziewczyny”, „Few Days”, czy „Jasnowłosa”, to piosenki, które powinny być wystarczającą zachętą do rozśpiewanego spotkania, które będzie również okazją do pomocy liderowi zespołu Andrzejowi „Qni” Grzeli, który po wylewie przechodzi kosztowną rehabilitację, a koledzy z zespołu robią wszystko, by Mu to umożliwić.