Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • sob
  08
  Kwi
  2017

  Komedia muzyczna o randkowaniu - "Single śpiewają songi"

  19:00Bilety: 25 zł

  Komedia muzyczna o randkowaniu i miłości na dwoje aktorów i akordeon. Autorski spektakl Małgorzaty Lipki i Marcina Piejasia to muzyczna komedia o randkowaniu i miłości w wielkim
  mieście. Zabawna i wzruszająca opowieść przy dźwiękach akordeonu na żywo - z ponadczasowymi piosenkami wybitnych polskich autorów - Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Zauchy i innych... Premiera tego wyjątkowego spektaklu miała
  miejsce w Warszawie 30.09.2016r. Spektakl był prezentowany między innymi w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej i w wielu miejscach w Polsce.

  # MARCIN PIEJAŚ - aktor (www.piejas.pl) Łodzianin. Absolwent PWST im. L. Solskiego w Krakowie - Wydział we Wrocławiu (2006 r). Aktor kiedyś związany z Teatrem Polonia Krystyny Jandy i Teatrem Capitol w Warszawie, Teatrem Śląskim w Katowicach. Laureat Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi - nagroda przyznana przez Ministra Kultury i
  Dziedzictwa Narodowego.

  # MAŁGORZATA LIPKA - aktorka Łodzianka. Po dyplomie (2008 r) we Wrocławskiej Szkole Teatralnej zadebiutowała w bijącej rekordy popularności komedii "Trzy razy łóżko" w Teatrze Małym, z którym to jest związana do dziś. Jako dyplomowany muzyk równolegle prowadzi estradową działalność wokalną.

  # PATRYK WALCZAK - akordeonista Komponuje melodie, pisze nuty i gra na akordeonie. Lubuje się w muzyce polskiej, jazzowej i... każdej. Absolwent Instytutu Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Założyciel zespołu Frument Project oraz Orkiestry Patatajtryk. Usłyszeć go można również w zespołach Dobroto, Terefere oraz Tygiel Folk Banda. Uwielbia łączyć to, co z pozoru się nie łączy.

  # BETINA DUBIEL - reżyser Reżyserka teatralna. Prowadzi Teatr Impresja i Teatr po 40-stce. Absolwentka Kulturoznawstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiweicza w Poznaniu.Teatrem zajmuje się od 15 lat, jest to dla Niej do wielka pasja i spełnienie. Inspirują ją ludzie i otaczający świat. Tworzy przede wszystkim autorskie projekty.

  Fragment recenzji:
  „Byłaś serca biciem z repertuaru Andrzeja Zauchy rozpoczął ten pełen zaskoczeń spektakl. Prezentowane piosenki były przerywane pełnymi humoru ale także i skłaniającymi do refleksji dialogami mówiącymi o niełatwych relacjach między mężczyzną i kobietą. Gra świateł i akompaniament akordeonisty dopełnił całości. Publiczność nagrodziła wykonawców i panią reżyser szczerymi brawami.”

  www.facebook.com/singlespiewaja
  singlespiewaja.pl