Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • sob
  10
  Gru
  2016

  Gala "NIEGRZECZNI 2016" czyli "CASTING w GARAŻU"

  20:00Bilety: 40 zł, 60 zł VIP z wejściem na bankiet, piciem i jedzeniem

  kupbiletonline003

  niegrzeczni

  Gala „NIEGRZECZNI 2016” czyli „CASTING w GARAŻU”

   REALIZACJA PROGRAMU TV

  10 GRUDNIA, TYLKO w OLD TIMERS GARAGE w Katowicach odbędzie się, na zakończenie najbardziej niezwykłego Plebiscytu, Wielka Gala NIEGRZECZNI 2016.

  Wraz z gospodarzami wieczoru – Zespołem NIEGRZECZNI, który zagra, niezapomniane, niegrzeczne hity wszechczasów, na scenie pojawią się liczni goście, w tym:

  Di PAMP, GOORAL, Maciej JANUSZKO, MYSLOVITZ, Jacek NOCH, OCN oraz NOMIUNOWANI i LAUREACI, którzy – jako NIEGRZECZNI – dostana KLAPSY!

  Do tego konkursy i realizacja telewizyjna (TVP) z mnóstwem dobrego humoru.

  Teraz kilka słów wyjaśnienia:

  W mijającym roku, podobnie ja w latach ubiegłych, podczas akcji: NIEGRZECZNI na WAKACJACH oraz NIEGRZECZNI TV, w sumie przez 6 miesięcy odwiedziliśmy całą KLAPONIĘ, żeby zapytać Was, kto Waszym zdaniem był „niegrzeczny" i zasłużył na „klapsa".

  Jednocześnie informowaliśmy Was, że ideą Plebiscytu jest znalezienie i wyróżnienie przypadków niegrzecznych na wszelkich polach (telewizji, muzyki, poezji, prozy, kultury, sztuki i nauki). Według naszej definicji, specjalnie przygotowanej na potrzeby akcji, NIEGRZECZNY – to osoba wychodząca poza schemat, myśląca inaczej niż ogół, promująca nowe, ciekawe trendy i zachowania, nie wpasowująca się w konwenanse – przez co postrzegana jako niegrzeczna.

  Nasz akcja ma już swoją historię. Do tej pory nagrody odebrali już między innymi: Zespół Big Cyc, DODA, Szymon Majewski, Antek Królikowski, Kacper Ruciński, Zespół MECH, Olaf Deriglasoff, Zespół LipaLi, Mariusz Kałamaga, Kabaret Paranienormalni, Władcy Much, Janusz Palikot, Janusz Koriwn-Mikke, Michał Figurski i Kuba Wojewódzki, Andrzej Grabowski, Agnieszka Szulim, Filip Hajzer, Cezik, Rock Radio, Donatan i Cleo, Michał Wójcik, Natalia Siwiec, Zespół Video, Magda „Wronka” Mikołajczyk, Mikołaj JAOK Janusz, Monika Pietrasińska, Kabaret Czwarta FALA i wielu innych.

  Przed nami ostatnia prosta – będzie więc gorrrrąco J Szczegóły i głosowanie (już od 1 Grudnia) na naszej stronie www.niegrzeczni.tv

  PAMIĘTAJCIE, to właśnie WY zdecydujecie kto dostanie KLAPSA!

  BILETY DO NABYCIA NA STRONIE KLUBU OLD TIMERS, wersja VIP z możliwością udziału w BANKIECIE wraz z KONSUMPCJĄ – u Organizatorów: marta@wevents.pl

  ZAPRASZAMY DO ZABAWY !!!