Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • pt
  11
  Lis
  2016

  Koncert Jerry's Fingers

  20:00Bilety: 25 zł

  kupbiletonline003

  Po koncercie impreza muzyczna w barze

  jerrys-fingersJesteśmy zespołem, który swoją twórczością nawiązuje do złotej ery Rock'n'roll'a i Boogie woogie, czyli muzyki lat 50 i 60.  Inspiracje czerpiemy również z licznych odmian bluesa takich jak West Coast Blues, Jump Blues. Podczas naszych koncertów można usłyszeć kompozycje zespołu, jak i interpretacje klasyków gatunku. Najważniejsza na nich jest jednak energia, spontaniczność oraz dobra zabawa. Pochodzimy z Jaworzna i działamy wspólnie od 2011 roku. Obecnie występujemy w składzie:

  Kamil Maliszewski – vocal
  Jerzy „Jerry” Szyja – bas, double bas
  Piotr Szencel – harp
  Adam Bisaga – sax
  Przemek Celeban – guitar
  Max Ziobro – drums

  Na przestrzeni ostatnich 3 lat zagraliśmy ponad sto koncertów w całym kraju. Występowaliśmy m.in. na festiwalach Rawa Blues Festiwal, Jimiway Blues Festival, Polish Boogie Festival. Udało nam się również zdobyć nagrody i wyróżnienia na przeglądach zespołów odbywających się w ramach festiwali: Blues nad Bobrem, Imielin Blues Festiwal, Galicja Blues Festiwal, Festiwal BLusowo, Blues na Siewierskim Zamku. Wydaliśmy także debiutancki album EP, zatytułowany ‘Welcome to fabulous Jerry’s Fingers World!’, który uzyskał znakomite recenzje, zajmując m.in. 5 miejsce w plebiscycie „Bluesowa płyta roku 2013”, według portalu bluesonline.pl.

  W lipcu 2016r. ukazał się nasz pierwszy pełny album o tytule „Rockin’ Fury”. Album zawiera 11 autorskich kompozycji. Gościnnie wystąpili z nami Michał Cholewiński z zespołu Boogie Boys, oraz Borys Sawaszkiewicz Big Fat Mama, Jan Gałach Band, Chango.

  Zapowiedź płyty: https://www.youtube.com/watch?v=O49ZRwXwxtQ
  Recenzja płyty: http://bluesonline.pl/wydawnictwa/item/1661-jerry-s-fingers-rockin-fury-2016-wideo.html

  http://jerrysfingers.pl/
  https://www.facebook.com/jerrysfingers
  https://www.youtube.com/user/JerrysFingers