Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • czw
  29
  Wrz
  2016

  Szybka randka

  19:00Bilety: 30 zł

  szybka-randkaSzybkie randki pierwszy raz odbyły się w Stanach Zjednoczonych w 1998roku. Od tego czasu tak bardzo zyskały na popularności, że w samym tylko Nowym Jorku miesięcznie odbywa się około 100 tego typu imprez. Z wielkim powodzeniem pomagają one w znalezieniu sympatii. 95% mężczyzn i 80% kobiet biorących udział w szybkich randkach uważa je za pozytywne doświadczenie.

  Na naszej randce poznasz 13-naście osób na żywo. Każda z nich potencjalnie może stać się twoją sympatią. Jeśli oczywiście przypadniecie sobie do gustu. To właśnie jest w tych randkach najfajniejsze. Nie ma między wami ani komputerów, ani klawiatury. Każda spędzona tam chwila, jest żywa tak samo jak wy. Wasz uśmiech, ubiór, zapach i każdy inny włożony wysiłek może zostać doceniony. Jeśli nie spróbujesz, może już nigdy nie przekonasz się, jak to jest poznać 13 osób w jeden wieczór...

  Szybkie randki odbywają się w odpowiedniej atmosferze. Przy każdym stoliku siedzą dwie osoby. Ich randka trwa kilka minut. Po tym czasie organizator dzwoni dzwonkiem. Po usłyszeniu dzwonka Panowie przesiadają się do kolejnego stolika, na kolejną randke. W trakcie trwania randki każda osoba ma ze sobą formularz, do którego wpisuje osoby które wzbudziły zainteresowanie. Pomiędzy osobami wzajemnie zainteresowanymi organizator wymienia dane kontaktowe. Podczas całego spotkania panuje przyjacielska atmosfera. Każdy w końcu przyszedł poznać kogoś interesującego. Z każdą kolejną randką, uczestnicy znają się coraz bardziej. Randkuje im się coraz lepiej. Ewentualny pojawiający się na początku stres znika w mgnieniu oka..."

  Uwaga! To uzależnia!

  Fast Date naprawdę działa – łączy pary i łączy ludzi. A przy tym to dobra zabawa i niezapomniane wrażenia. Ale przede wszystkim jest to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu w gronie innych singli i zawieranie nowych znajomości.

  Zapraszamy tym razem Panie w wieku 35-40 oraz Panów w przedziale wiekowym 35-45

  Zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu randki w przypadku nie zgłoszenia się odpowiedniej ilości osób

  koszt: 30 zł