Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • pt
  02
  Wrz
  2016

  Komedia Muzyczna Lekko Dramatyczna Bricklin

  20:00Bilety: 50 zł.

  kupbiletonline003

  teatr_bricklin_plakatPo spektaklu impreza taneczna w klimatach lat 70 i 80

  Klub Old Timers Garage zaprasza na polską odsłonę komedii muzycznej lekko dramatycznej - Bricklin. Spektakl opowiada niesamowitą historię wizjonera Malcolma Bricklina, który zapragnął stworzyć najbezpieczniejszy samochód świata. Odkryj na nowo wspaniały klimat szalonych amerykańskich lat 70-tych w jedynym takim musicalu na świecie!

  Bricklin jest wydarzeniem niezwykłym, i to z wielu powodów. Świetna muzyka, ciekawa warstwa dramaturgiczna, odniesienia polityczne, oraz obowiązkowy wątek miłości i zdrady - oto atuty tego spektaklu. Najciekawsze jest jednak to, że historia z której utkany jest scenariusz jest prawdziwa. Samochód marki Bricklin rzeczywiście istnieje, a jego twórcą jest niezwykły człowiek - Malcolm Bricklin - przedsiębiorca, wizjoner, człowiek sukcesu, milioner, mecenas sztuki oraz polityk - postać wielowymiarowa i kontrowersyjna.

  Dlaczego Malcolm Bricklin, świetny przedsiębiorca, manager i wizjoner poniósł tak spektakularną klęskę, i to produkując samochód, który do dziś swoją sylwetką zwraca uwagę? Było wiele powodów, niektóre z nich są tematem naszego musicalu dlatego z oczywistych względów musimy je przemilczeć Musical gwarantuje przede wszystkim świetną zabawę, ale oglądając "Bricklina" otrzymacie Państwo też sporą dawkę wiedzy na temat funkcjonowania rynku motoryzacyjnego, wiedzy o polityce na styku z biznesem, jak i wiedzy o tym co w życiu jest najważniejsze... A najważniejsza jest miłość. Ale zaraz po „miłości” najważniejsze to realizować swoje marzenia i nie wierzyć w malkontenckie zdanie: "Nie da się". O tym też będzie w naszej sztuce.Dlatego realizujemy ten spektakl żeby pokazać, że można, chociaż wielu nie daje nam szans. Ale w końcu to widzowie zdecydują o sukcesie lub porażce samochodowego musicalu.