Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • nie
  01
  Maj
  2016

  Jimmy Kelly & Band - The Streetkid (The Kelly Family)

  18:30Bilety na eventim.pl

  Jimmy Kelly, wciąż znany wielu jako silny głos zespołu The Kelly Family, z początkiem roku 2016 wyruszył w swoją kolejną trasę koncertową „THE STREETKID” . Jest to jednocześnie trasa promująca jego nowy album „ON THE STREET”.

  Po licznych sukcesach, wyprzedanych koncertach i milionach sprzedanych płyt z zespołem The Kelly Family, Jimmy Kelly postanowił w roku 2007 odkryć na nowo muzykę uliczną, ale tylko dla siebie.

  „Po intensywnym życiu, po wzlotach i upadkach, znalazłem się w niecodziennej osobliwej sytuacji. Gram na ulicach przy których znajdowały się wypełnione sale widowiskowe i stadiony, w których wierni fani słuchami naszych występów.

  Ulica jest wydarzeniem, doświadczeniem, którego teraz po pięciu latach powrotu do korzeni nie chce przeoczyć. Ulica jest twardym, szorstkim, ale uczciwym brukiem. Odbiera mnie w zależności od tego jak dobry jestem w piosence i ile daję z siebie.

  Granie na ulicach oferuje niesamowite spotkania z ludźmi, których poznałem w ciągu ostatnich kilku lat. Spotkania te są niesamowite, słuchają mnie godzinami, płaczą, zadają pytania, rozmawiają, ale potrafią również się złościć na mój widok. Zdarzyło się nawet że obrzucili mnie rolkami papieru toaletowego. Należy stwierdzić, że na ulicy wszystko jest możliwe.” - opowiada Artysta.

  Po sukcesie koncertu w Chorzowie w roku 2013 Jimmy Kelly wraz z zespołem ponownie zawita do Polski.
  Jedyne koncerty w naszym kraju odbęda się 1 i 2 maja w Katowicach.
  Bilety do nabycia na www.eventim.pl

  Jimmy Kelly chętnie udziela wywiadów i jest otwarty na ewentualne spotkania.
  Wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy: kellywpolsce@gmail.com