Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • sob
  05
  Mar
  2016

  pARTyzant

  20:00Bilety: 25 zł

  pARTyzant w Old Timers GaragepARTyzant to wirtuoz gitary polecany m.in. przez Joe Satrianiego. Wyjątkowy, widowiskowy styl umożliwia mu niezależne granie na dwóch gitarach jednocześnie. Doceniło to ponad 6 milionów widzów śledzących jego kanał YouTube. Na perkusji towarzyszy mu syn Mikołaj Toczko , który „ jawi się jako utalentowany i trafiający w punkt perkusista z ogromnym potencjałem , wszechstronnością i możliwościami” ( Wojtek Margula „Magazyn Gitarzysta” ). Za niskie częstotliwości odpowiada w zespole Paweł Klimczak.
  Muzycy poruszają się sprytnie pomiędzy różnymi stylistykami , pomiędzy utworami własnymi oraz interpretacjami znanych tematów wykorzystując do tego celu nie tylko instrumenty muzyczne ale również przedmioty takie jak ołówki czy maszynę do pisania…
  „Bez Was nie byłoby nas” to hasło przewodnie czwartej edycji trasy Gitarowa OFFensywa.
  Kierując się sugestiami fanów pARTyzant wzbogacił repertuar utworami znanymi z jego kanału YouTube/partyzgit dotąd nie wykonywanymi na żywo. Uczestnicy koncertów pARTyzanta wiedzą ,że pełne są one interakcji z publicznością . Podczas „Gitarowej Ofensywy IV ” artysta postanowił rozszerzyć tą formułę poprzez stworzenie z odbiorcami swoistej , jednolitej orkiestry. Program dopełni kilka premierowych utworów , które pojawią się na nowej płycie zespołu oraz nieodzowne od lat piosenki z „Jelonkiem” na czele. Nie zabraknie również mocnych rockowych riffów , bluesowych smaczków , a także znanych tematów filmowych w oryginalnych interpretacjach.

  Klub Old Timers Garage zaprasza na koncert nietuzinkowych muzyków pod tytułem "Zimowe Sny".

  AJAGORE to formacja z powoli dojrzewającego w naszym kraju nurtu jam band. Muzycy na co dzień kontraktowani są jako wzięci producenci płyt, m.in. znanych polskich wykonawców takich jak: Krystyna Prońko czy Grażyna Łobaszewska (doskonale przyjęta przez krytykę płyta Dziwny jest…). Obecnie zespół zaangażowany jest w produkcję solowego albumu Macieja Miecznikowskiego, który powraca do muzycznych korzeni.

  Swoje artystyczne ambicje AJAGORE spełnia, koncertując z własnym repertuarem. W dorobku ma dwie autorskie płyty. Ostatnia to właśnie Zimowe sny, na której wystąpiło ponad dwudziestu muzycznych gości, między innymi Grażyna Łobaszewska oraz Krystyna Prońko, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Grzegorz Nagórski, Paweł Serafiński, Piotr Mania,Maciej Rychły, Przemek Dyakowski, Irek Wojtczak, Dominik Bukowski i wielu innych. Muzyka AJAGORE to swobodne interpretacje wspaniałych polskich tekstów ludowych Oskara Kolberga, Romana Landowskiego czy też  Grzegorza Ciechowskiego, w których gatunek muzyczny jest tylko narzędziem do stworzenia odpowiedniego klimatu w piosence. Słyszalne są obszerne elementy folku, jazzu, bluesa, rocka oraz rhythm’n’bluesa itd.

  Nowoczesność i jakość dokonań zespołu sprawia, że artyści częściej występują za granicą naszego kraju. Doceniony w świecie, AJAGORE z przyjemnością zaprezentuje się Warszawskiej publiczności.

  Zespół w składzie:

  Sławomir Kornas – bas, śpiew
  Maciej Kortas – gitary, banjo, dobro, syntezator gitarowy
  Michał Szczeblewski – perkusja