Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • nie
  23
  Lis
  2014

  Spektakl teatralny "Pewniak" (odwołany)

  20:0025 zł

  Pewniak w Old Timers Garage

  Wiadomość z ostatniej chwili. SEBASTIAN CYBULSKI jest chory i nie zagra w niedziele w "PEWNIAKU" . Przeprasza on, zresztą tak jak i cały OLD TIMERS. Oczywiście zwracamy za bilety, stawiamy przeprosinowego drinka ..a zaproszenia utrzymują ważność na następne spotkania z PEWNIAKIEM

  Obsada: Sebastian Cybulski
  Autor:
  Marek Pituch
  Reżyseria: Jakub Wons
  Scenografia: Adam Grządziel
  Oświetlenie/Dźwięk: Grzegorz Wydmuch/Szymon Suchoń

  Każdy ma taką chwilę w życiu, że jest czegoś na sto procent pewny. Podobnie miał Sławomir Głodek. Strzał życia, fortuna, beztroskie szaleństwo, bogata narzeczona, najlepszy przyjaciel – dwoma słowami „Haj lajf”. Z jednej strony pozazdrościć, z drugiej jednak, odwieczne prawo natury mówi, że mały kamień wywołuje ogromną, często tragiczną w skutkach lawinę. Wtedy życie przybiera hasła: hazard, mafia, nóż na gardle. Wówczas każda minuta staje się najcenniejszym towarem.

  Rozpoczyna się gorączkowa walka o przetrwanie. A wszystko przy niewzruszonym tykaniu zegara. Jak bohater zatrzyma rozpędzoną „machinę wierzyciela”, czy w ogóle mu się to uda? A może warto ryzykować dla jednej chwili uniesienia?

  „Szczęście w nieszczęściu”, a może „nieszczęście w szczęściu”? Jedno jest oczywiste: „Pewnym można być tylko śmierci i Urzędu Skarbowego”.