Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • pt
  31
  Paź
  2014

  Jam Session - Zaduszki Jammowe

  20:00wstęp wolny

  Jam Session w Old Timers Garage

  Spotkanie dedykujemy wszystkim tym, którzy już grają w największej orkiestrze świata. Dla obecnych na Jammie muzyków przygotowaliśmy poczęstunek oraz drinki.

  Otwarta Scena Jam Session to wyjątkowe wydarzenie które odbywa się w Old Timers Garage. To wydarzenie skierowane przede wszystkim dla muzyków, którzy chcą miło spędzić czas, poznać nowych ludzi i zaprezentować własne umiejętności na profesjonalnej scenie. Otwarta Scena Jam Session to również najdłuższy improwizowany koncert w ramówce Old Timers Garage na który zapraszamy wszystkich, którzy chcą posłuchać naprawdę dobrej muzyki.

  Jam Session to forma zbiorowego muzykowania na dany temat znana również pod nazwa sesji improwizacyjnej. Nasze wydarzenie nosi nazwę "Otwarta Scena Jam Session". Dlaczego?

  W tradycyjnym Jam Session najpopularniejszymi gatunkami muzycznymi będącymi wyjściem do improwizacji są blues, jazz, rock, folk. U nas natomiast preferujemy wszelkie istniejące gatunki muzyczne bez wyjątków. Jest jeszcze jedna zasadnicza różnica. W Jam Session nie gra się konkretnych utworów (również własnego autorstwa), my natomiast przymykamy na to oko, dając wam 100% swobody w wyrażaniu siebie poprzez muzykę.

  Do udziału w Jam Session zapraszamy więc artystów reprezentujących przeróżne gatunki muzyczne (nie ma żadnego znaczenia na czym gracie, ani w czym się specjalizujecie). Zapraszamy również publiczność, bo czymże jest koncert bez udziału publiczności. My z naszej strony gwarantujemy świetną zabawę, znaną z naszych poprzednich Jam Session.

  Nie prowadzimy żadnych zapisów, muzyków korzystających z niestandardowych instrumentów, lub tych którzy mają szczególne życzenia lub pomysły zachęcamy do potwierdzenia udziału w Jam Session telefonicznie lub mailowo. Tel. +48 605-418-406 E-Mail. manager@old-timers.pl.

  Otwarta Scena Jam Session odbywa się na dużej scenie Old Timers Garage wyposażonej w profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie. Nad prawidłowym nagłośnieniem i oświetleniem imprezy czuwać będą nasi specjaliści.

  Do dyspozycji muzyków:

  - Nagłośnienie pod wokal
  - Piec gitarowy i basowy
  - Perkusja
  - Gitara elektryczna
  - Mikrofony
  - Fortepian
  - Keyboard
  - Organy hammonda

  Każde wydarzenie jest rejestrowane w postaci audio/wideo. Po występie istnieje możliwość otrzymania nagrania wideo z zarejestrowanego występu. Muzycy biorący udział w Jam Session otrzymują 50% rabatu do wykorzystania na barze. Rabat przydzielany jest na podstawie kuponów zniżkowych dostępnych dla muzyków podczas imprezy.