Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • nie
  08
  Cze
  2014

  Rowerowa Niedziela z Old Timers Garage

  15:00wstęp wolny

  W czasie wakacyjnej przerwy koncertowej chcielibyśmy zaproponować Państwu także odrobinę sportu i rekreacji. Od 1 czerwca zapraszamy więc na cykl wypraw rowerowych pt. "Rowerowa Niedziela z Old Timers Garage". Wyruszać będziemy zawsze o godz. 15:00 z pod siedziby klubu (Gen. Jankego 132) i w tym miejscu będziemy także kończyć.

  Na miejscu czekać będą specjalnie przygotowany koktajl witaminowy oraz zniżka w wysokości 20% do wykorzystania na zakup asortymentu z naszego baru. Pod koniec każdego wydarzenia odbędzie się losowanie nagród dla uczestników wyprawy. Każda trasa będzie opracowywana indywidualnie na dany dzień i będzie uwzględniać możliwości zarówno osób jeżdżących na rowerze regularnie, jak i osób, dla których rower jest jedynie formą rekreacji.

  Rowerowe niedziele w Old Timers Garage to świetna okazja dla osób chcących poznać nowych ludzi, wymienić się doświadczeniami, poćwiczyć oraz przede wszystkim miło spędzić czas. Z czasem będziemy rozwijać program wydarzenia i dodawać do niego nowe elementy, ale... chcielibyśmy byście to Wy współtworzyli nasz rowerowy cykl!