Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • sob
  30
  Sie
  2014

  Otwarta Scena Jam Session

  20:00wstęp wolny

  Jam Session w Old Timers Garage

  Nasze Jam Session to wyjątkowe wydarzenie które odbywa się w Old Timers Garage w każdą przedostatnią sobotę miesiąca. To wydarzenie skierowane przede wszystkim dla muzyków, którzy chcą miło spędzić czas, poznać nowych ludzi i zaprezentować własne umiejętności na profesjonalnej scenie. Jam Session to również najdłuższy improwizowany koncert w ramówce Old Timers Garage na który zapraszamy wszystkich, którzy chcą posłuchać naprawdę dobrej muzyki.

  Czym dokładnie jest Jam Session?

  Jam Session to forma zbiorowego muzykowania na dany temat znana również pod nazwa sesji improwizacyjnej. Nasze wydarzenie nosi nazwę "Otwarta Scena Jam Session".

  Dlaczego?

  W tradycyjnym Jam Session najpopularniejszymi gatunkami muzycznymi będącymi wyjściem do improwizacji są blues, jazz, rock, folk. U nas natomiast preferujemy wszelkie istniejące gatunki muzyczne bez wyjątków.

  Do udziału w Jam Session zapraszamy więc artystów reprezentujących przeróżne gatunki muzyczne (nie ma żadnego znaczenia na czym gracie, ani w czym się specjalizujecie). Zapraszamy również publiczność, bo czymże jest koncert bez udziału publiczności. My z naszej strony gwarantujemy świetną zabawę, znaną z naszych poprzednich Jam Session.

  Nie prowadzimy żadnych zapisów, muzyków korzystających z niestandardowych instrumentów, lub tych którzy mają szczególne życzenia lub pomysły zachęcamy do potwierdzenia udziału w Jam Session telefonicznie lub mailowo. Tel. +48 501-484-038 E-Mail. manager@old-timers.pl.

  Jam Session odbywa się na małej scenie Old Timers Garage wyposażonej w profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie. Nad prawidłowym nagłośnieniem i oświetleniem imprezy czuwać będą nasi specjaliści.

  Do dyspozycji muzyków:

  - Nagłośnienie pod wokal
  - Piec gitarowy i basowy
  - Perkusja
  - Gitara elektryczna
  - Mikrofony
  - Keyboard

  Każde wydarzenie jest rejestrowane w postaci audio/wideo (wideo miksowane na żywo z 6 kamer wideo). Po występie istnieje możliwość otrzymania nagrania wideo z zarejestrowanego występu. Muzycy biorący udział w Jam Session otrzymują 50% rabatu do wykorzystania na barze. Rabat przydzielany jest na podstawie kuponów zniżkowych dostępnych dla muzyków podczas imprezy.