Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • sob
  25
  Maj
  2013

  Dzień Matki - Spektakl teatralny "Ciao Ciao Bambina"

  20:00Bilety parter: 30 zł przedsprzedaż, 40 zł w dniu spektaklu

  Ciao Ciao Bambina w Old Timers GarageZ okazji Dnia Matki zapraszamy na niezwykłe muzyczne Show - Ciao Ciao Bambina! To świetna okazja aby zrobić prezent Mamie i zaprosić ją na niezwykłe wydarzenie do Old Timers Garage!

  Obsada: Nicola Palladini
  Reżyseria:
  Nicola Palladini
  Autor: Nicola Palladini i Małgorzata Wojtulewicz
  Zespół muzyczny: Dominik Dudzik (kontrabas/piano), Piotr Bogutyn (gitrara)
  Współpraca: Andrzej Maria Marczewski
  Wideoprojekcje: Alessandro Ferri

  Spektakl muzyczny “Ciao Ciao Bambina” to podróż przez historię włoskiej piosenki i utwory dobrze znane polskiemu odbiorcy. Bohater wspomina swoje życie i drogę artystyczną, prowadząc nas przez trzy dekady XX wieku. Towarzyszymy mu w podróży promem wycieczkowym do Stanów Zjednoczonych końca lat 40 -tych, gdzie poznajemy klimat nowojorskiej Małej Italii. Po powrocie do Europy, widzowie udają się w towarzystwie Marino Mariniegodo kabaretów Neapolu i Rzymu, a także paryskiej Olimpii, gdzie biorą udział w jego wielkim sukcesie nad Sekwaną. Spora część spektaklu koncentruje się na ogromnym sukcesie, jaki Marino Marini odniósł w Polsce. Poznajemy historię jego wielkiej popularności nad Wisłą oraz genezę słynnej diety Twist, którą tam spopularyzował.

  Narrację niezwykłego ambasadora włoskiej piosenki w Polsce wspaniałe prowadzi, łącząc wokal z zadaniami aktorskimi, Nicola Palladini, z towarzyszeniem kontrabasu/fortepianu Dominika Dudzikai gitary Piotra Bogutyna.
  Tłem dla spektaklu są widowiskowe videoprojekcje,wprowadzające nas w klimat i atmosferę. W ciągu    70 minut usłyszymy szlagiery: "Tu vuo fa l'americano", '"L'Italiano", "Azzurro", "Marina", "O'sole mio", "Love in Portofino", "Volare", "Mamma", "Guarda che luna", "Guaglione", "Kriminal Tango" czy "Nie płacz kiedy odjadę" i wiele innych.

  Nicola Palladini

  Po ukończeniu w 2005 roku Akademii Musicalowej Musical Theatre Academy w Rzymie, studiował metody aktorskie Strasberg/Stanislavskji w Konstant Lee Studio u wykładowcy Ilza Prestinari z Actor Studio. Rozpoczął swoją teatralną karierę w musicalu "The Rocky Horror Show" w roli Riff Raff, a następnie brał udział w licznych musicalach we Włoszech: "Welcome to the Machine" The Pink Floyd Rock Show w roli Frank the Producer, "Alicja w Krainie Czarów" w roli Szalonego Kapelusznika, "Across the Universe", "Marcelino, chleb i wino", "Grease" oraz w roli Apostoła w światowej premierze w Sali Audiencyjnej Pawła VI w Watykanie muzycznego spektaklu "Maria z Nazaretu".
  W2011 roku zadebiutował w Polsce w głównej roli Mistrza Ceremonii w musicalu "CABARET" w reżyserii Andrzeja Marii Marczewskiego, w Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupsku. W 2012 roku w Teatrze Muzycznym w Poznaniu wystąpił w musicalu "Kiss Me, Kate" w głównej roli Fred'a Grahama/Petruchio. W 2013 roku Nicola Palladini mozna bylo zobaczyc w roli Saszy, w inscenizacji ''Skrzypka na dachu'' w Teatrze Powszechnym im. J. Kochanowskiego w Radomiu.