Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • śr
  28
  Maj
  2014

  Juan Polvillo - Alma Flamenco

  20:0070 zł przedsprzedaż, 75 zł w dniu koncertu

  Juan Polvillo w Old Timers GarageMISTRZOWIE FLAMENCO ZNOWU W KATOWICACH! Po porywającym występie tancerza  Juana Polvillo w ubiegłym roku - ponowna okazja do zachwycenia się sztuką  z Andaluzji. Będzie to jedyny w Polsce koncert w ramach trasy „ALMA FLAMENCA”.   Juan Polvillo pochodzi z Sewilli, jest laureatem wielu prestiżowych nagród, ma na swoim koncie współpracę z Carlosem Saurą na planie filmu "Sevillanas" oraz występy dla wielu ważnych  osobistości, m.in. dla Georga Busha i Jana Pawła II. Posiada ogromne doświadczenie sceniczne, a jego nieposkromiona energia oraz pasja, z jaką tańczy sprawiają, że obcowanie ze sztuką flamenco staje się niezapomnianym przeżyciem. O tym, jak fascynujące jest  flamenco w wykonaniu Juana Polvillo oraz towarzyszących mu znakomitych artystów przekonamy się 28 maja 2014 r. w Old Timers Garage w Katowicach. Ole!

  Koncert  JUANA POLVILLO z towarzyszeniem COMPANIA FLAMENCA w składzie:
  Morenito de Triana- gitara
  Jana Drdacka- taniec
  Chabuca-śpiew
  El Cheito- śpiew

  Klub Old Timers Garage zaprasza na koncert nietuzinkowych muzyków pod tytułem "Zimowe Sny".

  AJAGORE to formacja z powoli dojrzewającego w naszym kraju nurtu jam band. Muzycy na co dzień kontraktowani są jako wzięci producenci płyt, m.in. znanych polskich wykonawców takich jak: Krystyna Prońko czy Grażyna Łobaszewska (doskonale przyjęta przez krytykę płyta Dziwny jest…). Obecnie zespół zaangażowany jest w produkcję solowego albumu Macieja Miecznikowskiego, który powraca do muzycznych korzeni.

  Swoje artystyczne ambicje AJAGORE spełnia, koncertując z własnym repertuarem. W dorobku ma dwie autorskie płyty. Ostatnia to właśnie Zimowe sny, na której wystąpiło ponad dwudziestu muzycznych gości, między innymi Grażyna Łobaszewska oraz Krystyna Prońko, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Grzegorz Nagórski, Paweł Serafiński, Piotr Mania,Maciej Rychły, Przemek Dyakowski, Irek Wojtczak, Dominik Bukowski i wielu innych. Muzyka AJAGORE to swobodne interpretacje wspaniałych polskich tekstów ludowych Oskara Kolberga, Romana Landowskiego czy też  Grzegorza Ciechowskiego, w których gatunek muzyczny jest tylko narzędziem do stworzenia odpowiedniego klimatu w piosence. Słyszalne są obszerne elementy folku, jazzu, bluesa, rocka oraz rhythm’n’bluesa itd.

  Nowoczesność i jakość dokonań zespołu sprawia, że artyści częściej występują za granicą naszego kraju. Doceniony w świecie, AJAGORE z przyjemnością zaprezentuje się Warszawskiej publiczności.

  Zespół w składzie:

  Sławomir Kornas – bas, śpiew
  Maciej Kortas – gitary, banjo, dobro, syntezator gitarowy
  Michał Szczeblewski – perkusja