Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • wt
  22
  Lis
  2011

  Absurdalia 2011 - Przegląd teatralny

  Bilety: 10 zł

   

  Absurdalia 2011Serdecznie zapraszamy do klubu Old Timers Garage 22 listopada o godzinie 18:00 na przegląd teatralny w ramach Festiwalu Kultury Absurdalnej Absurdalia 2011. Sam projekt powstał z inicjatywy Europejskiego Forum Studentów AEGEE Katowice, by poprzez absurd przedstawić codzienną rzeczywistość pełną pomysłowości i niespodzianek oraz ukazać ją w pozytywnym aspekcie sztuki.

  Podczas przeglądu indywidualni aktorzy oraz grupy teatralne będą mogły zaprezentować swoje umiejętności artystyczne i zawalczyć o atrakcyjne nagrody. Wszystko to będzie odbywało się pod czujnym okiem szanownego jury, w którym zasiądą Dariusz Wiktorowicz oraz Mateusz Damięcki. Mam nadzieję na wsparcie licznej publiczności! Po przeglądzie odbędzie się spotkanie oparte na występie gości z jury i na dyskusjach – mniej lub bardziej zmierzających do absurdu….

  Zainteresowanych zapraszamy także na pozostałe przeglądy, które będą miały miejsce 19 – 26 listopada w Katowicach i w Dąbrowie Górniczej! Szczegóły: www.absurdalia.pl. Gorąco zapraszamy!!!