Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • sob
  21
  Gru
  2013

  Babski Kwartet - KolędDawanie

  20:00wstęp wolny

  Kolędowanie w Old Timers GarageBabski Kwartet to spotkanie czterech wyjątkowych kobiet związanych z różnorodnymi projektami muzycznymi, które postanowiły pokolędować i pozwolić innym i sobie spędzić czas Świąt Bożego Narodzenia wyjątkowo.
  Zapraszamy na wieczór pt. KolędDawanie gdzie oprócz tradycyjnych kolęd polski usłyszymy pastorałki , kolędy angielskie, piosenki świąteczne oraz szczyptę muzyki gospel . W trakcie koncertu pojawiają się instrumenty solowe: skrzypce i flet oraz małe instrumenty perkusyjne.

  Babski Skład: Monika Fita, Elżbieta Skrzymowska, Zuzanna Tomaszewska, Monika Zippel

  Zespół od 2010 roku w każdym okresie bożonarodzeniowym wiele koncertuje i w tym roku udało się w prezencie dla siebie oraz dla naszych słuchaczy przygotować płytę z programem świątecznym .

  Klub Old Timers Garage zaprasza na koncert nietuzinkowych muzyków pod tytułem "Zimowe Sny".

  AJAGORE to formacja z powoli dojrzewającego w naszym kraju nurtu jam band. Muzycy na co dzień kontraktowani są jako wzięci producenci płyt, m.in. znanych polskich wykonawców takich jak: Krystyna Prońko czy Grażyna Łobaszewska (doskonale przyjęta przez krytykę płyta Dziwny jest…). Obecnie zespół zaangażowany jest w produkcję solowego albumu Macieja Miecznikowskiego, który powraca do muzycznych korzeni.

  Swoje artystyczne ambicje AJAGORE spełnia, koncertując z własnym repertuarem. W dorobku ma dwie autorskie płyty. Ostatnia to właśnie Zimowe sny, na której wystąpiło ponad dwudziestu muzycznych gości, między innymi Grażyna Łobaszewska oraz Krystyna Prońko, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Grzegorz Nagórski, Paweł Serafiński, Piotr Mania,Maciej Rychły, Przemek Dyakowski, Irek Wojtczak, Dominik Bukowski i wielu innych. Muzyka AJAGORE to swobodne interpretacje wspaniałych polskich tekstów ludowych Oskara Kolberga, Romana Landowskiego czy też  Grzegorza Ciechowskiego, w których gatunek muzyczny jest tylko narzędziem do stworzenia odpowiedniego klimatu w piosence. Słyszalne są obszerne elementy folku, jazzu, bluesa, rocka oraz rhythm’n’bluesa itd.

  Nowoczesność i jakość dokonań zespołu sprawia, że artyści częściej występują za granicą naszego kraju. Doceniony w świecie, AJAGORE z przyjemnością zaprezentuje się Warszawskiej publiczności.

  Zespół w składzie:

  Sławomir Kornas – bas, śpiew
  Maciej Kortas – gitary, banjo, dobro, syntezator gitarowy
  Michał Szczeblewski – perkusja

  Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE