Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • wt
  31
  Gru
  2013

  Sylwester w Old Timers Garage

  20:00Wpisowe dla uczestników wynosi 350 zł od pary

  Sylwester w Old Timers GarageSylwester to czas wesoły bo otwierają się przed nami nowe możliwości, pojawiają się nowe plany, ale często również trudny bo nagle uświadamiamy sobie ilu zeszłorocznych obietnic nie udało nam się dotrzymać. Jakkolwiek jednak by nie było w Waszym przypadku - my proponujemy spędzenie tego czasu z nami. Wizyta u nas ma swoje plusy i minusy… zresztą znacie je bo bywacie u nas. Nie będzie to na pewno miejsce dla smakoszy spragnionych siedzenia przy stole i zajadania się. My z wielu powodów oferujemy tylko kanapki, koreczki, frankfuterki i ciasto – o czym lojalnie uprzedzamy.

  Zamiast stołów bogato zastawionych jedzeniem oferujemy Wam bogaty w atrakcje wieczór. Przez całą noc towarzyszył nam będzie Kapela Pawła Szczupłego, w skład którego wchodzi m.in Eliza Wietrzyńska – znana m.in. z programu TVP „Bitwa Na Głosy”.  Oni potrafią porwać publiczność i jesteśmy przekonani, że taki kontakt z prawdziwą grającą na żywo kapelą, a nie DJ jest dla ludzi słyszących ważnym elementem, który sprawi, że właśnie ten wieczór na długo zapadnie w Waszej pamięci.

  Kolejnym plusem jest panująca u nas niezwykle otwarta atmosfera. Mamy nadzieję, że wielu z Was zna się choćby z widzenia, z koncertów. Ważne, żebyśmy tego dnia czuli się jedną, wielką „old timersowską” rodziną.

  Do dyspozycji przez całą noc będzie nasz bar, gdzie postaramy się zaspokoić każdy gust i każdą fantazję smakową. Parkiet taneczny uruchamiamy oczywiście na sali koncertowej, co daje możliwość rozdzielenia funkcji fizycznych od intelektualnych. Gadamy o życiu, o roku ubiegłym i planach na przyszłość w części klubowej, natomiast stan naszej kondycji sprawdzamy tam, gdzie zazwyczaj siedzimy na koncertach.

  Organizację imprezy sylwestrowej traktujemy jak rodzaj podziękowania za cały miniony rok naszych wspólnych spotkań, za wszystkie wspólnie spędzone chwile na koncertach, w barze, za wszystkie miłe słowa i Wasze fantastyczne towarzystwo. Zabawa trwać będzie od godz. 20:00 do 5 rano. Zespół muzyczny towarzyszył nam będzie od samego początku aż do 3 w nocy.

  W ramach poczęstunku na zasadzie szwedzkiego stołu oferowane będą kanapki, koreczki, owoce, sałatki oraz ciasta. Każda para otrzyma szampana i 4 kupony na darmowe drinki w barze. Będą również konkursy z nagrodami. Jako, że motywem balu będą szalone lata 70 wybierzemy najlepiej przebraną parę, a także króla i królową balu – warto więc poćwiczyć kondycję i puścić wodzę fantazji wymyślając wyjątkowy strój. Przebieranie nie jest  obowiązkiem  ale będzie nam  milo   ze   jakimś  elementem  nawiążecie do   szalonych  lat  70.

  Koszt imprezy to 350 zł od pary.

  Dodatkowo bar będzie odpłatnie realizował zapotrzebowanie na napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Ilość uczestników jest ograniczona - do 50 par. Mile widziane grupy ale ze skłonnościami  do otwierania się na nowe znajomości.

  Do zobaczenia w Old Timers Garage!

  Klub Old Timers Garage zaprasza na koncert nietuzinkowych muzyków pod tytułem "Zimowe Sny".

  AJAGORE to formacja z powoli dojrzewającego w naszym kraju nurtu jam band. Muzycy na co dzień kontraktowani są jako wzięci producenci płyt, m.in. znanych polskich wykonawców takich jak: Krystyna Prońko czy Grażyna Łobaszewska (doskonale przyjęta przez krytykę płyta Dziwny jest…). Obecnie zespół zaangażowany jest w produkcję solowego albumu Macieja Miecznikowskiego, który powraca do muzycznych korzeni.

  Swoje artystyczne ambicje AJAGORE spełnia, koncertując z własnym repertuarem. W dorobku ma dwie autorskie płyty. Ostatnia to właśnie Zimowe sny, na której wystąpiło ponad dwudziestu muzycznych gości, między innymi Grażyna Łobaszewska oraz Krystyna Prońko, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Grzegorz Nagórski, Paweł Serafiński, Piotr Mania,Maciej Rychły, Przemek Dyakowski, Irek Wojtczak, Dominik Bukowski i wielu innych. Muzyka AJAGORE to swobodne interpretacje wspaniałych polskich tekstów ludowych Oskara Kolberga, Romana Landowskiego czy też  Grzegorza Ciechowskiego, w których gatunek muzyczny jest tylko narzędziem do stworzenia odpowiedniego klimatu w piosence. Słyszalne są obszerne elementy folku, jazzu, bluesa, rocka oraz rhythm’n’bluesa itd.

  Nowoczesność i jakość dokonań zespołu sprawia, że artyści częściej występują za granicą naszego kraju. Doceniony w świecie, AJAGORE z przyjemnością zaprezentuje się Warszawskiej publiczności.

  Zespół w składzie:

  Sławomir Kornas – bas, śpiew
  Maciej Kortas – gitary, banjo, dobro, syntezator gitarowy
  Michał Szczeblewski – perkusja

  Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE