Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • pon
  11
  Lis
  2013

  Svatomartinskie Vino w Garażu

  18:00Bilety: 30 zł przedsprzedaż, 30 zł w dniu koncertu

  Svatomarinskie Vino w Old Timers GarageUwaga: Wstęp na zaproszenia. Zaproszenia zakupić można w Old Timers Garage oraz w siedzibie firmy Rema-Trade. Zaproszenia nie są dostępne w sieci sprzedaży Ticketpro.

  Importer win firma Rema-Trade zaprasza na degustację młodego wina Svatomartinskiego z tegorocznych zbiorów, którą uświetni koncert Marty Król.

  Marta Król swoją artystyczną podróż rozpoczyna w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II st. im. Fryderyka Chopina w Bytomiu, kształcąc się w klasie skrzypiec, następnie altówki. Jednak przez dwanaście lat edukacji to głos stawał się jej najbliższym instrumentem. Drogą muzycznych poszukiwań uczęszcza także do Prywatnej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Nice Noise w Katowicach, w klasie wokalu.

  Rok 2011 owocuje wydaniem debiutanckiego krążka The first look, nawiązującego do standardów jazzowych oraz rozrywkowych, ujętych w nowe brzmienia i koncepcje aranżacyjne. Album otrzymuje nominacje do nagród: Fryderyk 2012 w kategorii Jazzowy Fonograficzny Debiut Roku oraz Mateusz 2011 - Nagroda Programu Trzeciego Polskiego Radia w kategorii Debiut - Muzyka Rozrywkowa.

  Klub Old Timers Garage zaprasza na koncert nietuzinkowych muzyków pod tytułem "Zimowe Sny".

  AJAGORE to formacja z powoli dojrzewającego w naszym kraju nurtu jam band. Muzycy na co dzień kontraktowani są jako wzięci producenci płyt, m.in. znanych polskich wykonawców takich jak: Krystyna Prońko czy Grażyna Łobaszewska (doskonale przyjęta przez krytykę płyta Dziwny jest…). Obecnie zespół zaangażowany jest w produkcję solowego albumu Macieja Miecznikowskiego, który powraca do muzycznych korzeni.

  Swoje artystyczne ambicje AJAGORE spełnia, koncertując z własnym repertuarem. W dorobku ma dwie autorskie płyty. Ostatnia to właśnie Zimowe sny, na której wystąpiło ponad dwudziestu muzycznych gości, między innymi Grażyna Łobaszewska oraz Krystyna Prońko, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Grzegorz Nagórski, Paweł Serafiński, Piotr Mania,Maciej Rychły, Przemek Dyakowski, Irek Wojtczak, Dominik Bukowski i wielu innych. Muzyka AJAGORE to swobodne interpretacje wspaniałych polskich tekstów ludowych Oskara Kolberga, Romana Landowskiego czy też  Grzegorza Ciechowskiego, w których gatunek muzyczny jest tylko narzędziem do stworzenia odpowiedniego klimatu w piosence. Słyszalne są obszerne elementy folku, jazzu, bluesa, rocka oraz rhythm’n’bluesa itd.

  Nowoczesność i jakość dokonań zespołu sprawia, że artyści częściej występują za granicą naszego kraju. Doceniony w świecie, AJAGORE z przyjemnością zaprezentuje się Warszawskiej publiczności.

  Zespół w składzie:

  Sławomir Kornas – bas, śpiew
  Maciej Kortas – gitary, banjo, dobro, syntezator gitarowy
  Michał Szczeblewski – perkusja