Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • sob
  14
  Gru
  2013

  Budujemy Wehikuł Czasu

  18:00wstęp wolny

  Time Machine Event w Old Timers GarageCzym dla miłośników amerykańskiej motoryzacji jest Cadillac, tym dla fanów filmu „Back to the future” niewątpliwie jest DeLorean. A DeLorean jako prawdziwy wehikuł czasu to diament wśród samochodów.
  Najnowszym projektem Old Timers Garage jest przerobienie DeLoreana na wehikuł czasu doskonale znany Wam z filmu „Powrót do przyszłości”.
  W związku z tym powstaje również klub zrzeszający miłośników filmu.
  Członkowie będą mogli online obserwować prace naszych mechaników, które rozpoczną się już niebawem. Oprócz tego członkowie klubu będą mieli możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych wydarzeniach związanych z filmem – na razie jednak nie możemy zdradzić Wam zbyt wielu szczegółów – nie byłoby niespodzianki J

  Pierwsze spotkanie miłośników filmu odbędzie się 14 grudnia 2013 roku w Teatrze & Klubie Muzycznym Old Timers Garage. Podczas spotkania będziecie mieli ostatnia okazję by zobaczyć DeLoreana w niezmienionej postaci. Tego dnia odbędzie się również projekcja filmu, zobaczycie nie ujawniane przez nas dotąd gadżety z filmu, które znajdują się w kolekcji Old Timers Garage, a wszyscy chętni tego dnia będą mieli możliwość zapisania się do klubu.
  Przygotowaliśmy dla Was także wiele innych atrakcji, które na razie muszą pozostać tajemnicą.

  Tego dnia odbędzie się również Świąteczne Spotkanie Miłośników Zabytkowej Motoryzacji.
  Zapraszamy posiadaczy zabytkowych automobili do spotkania przy wspólnym stole, powspominania minionych wydarzeń związanych z licznymi zlotami, w których wspólnie braliśmy udział oraz do posłuchania jazzowego duetu, który pojawi się w Old Timers Garage specjalnie na tę okazję.. a może, ktoś z Was będzie miał ochotę zapisać się do klubu miłośników filmu "Back to the future"? Nawet jeśli nie, jesteśmy przekonani, że chętnie zobaczycie DeLoreana w oryginalnej wersji po raz ostatni...

  Zagra dla Was jazzowy duet Smooth Jazz Night w repertuarze którego odnajdziemy standardy jazzowe oraz świąteczne przeboje w jazzowych aranżacjach.

  Do zobaczenia!

  W razie pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji pod adresem manager@old-timers.pl oraz pod numerami telefonu:
  603-551-477 – Magdalena Grządziel
  501-484-038 – Krzysztof Bergier

  Klub Old Timers Garage zaprasza na koncert nietuzinkowych muzyków pod tytułem "Zimowe Sny".

  AJAGORE to formacja z powoli dojrzewającego w naszym kraju nurtu jam band. Muzycy na co dzień kontraktowani są jako wzięci producenci płyt, m.in. znanych polskich wykonawców takich jak: Krystyna Prońko czy Grażyna Łobaszewska (doskonale przyjęta przez krytykę płyta Dziwny jest…). Obecnie zespół zaangażowany jest w produkcję solowego albumu Macieja Miecznikowskiego, który powraca do muzycznych korzeni.

  Swoje artystyczne ambicje AJAGORE spełnia, koncertując z własnym repertuarem. W dorobku ma dwie autorskie płyty. Ostatnia to właśnie Zimowe sny, na której wystąpiło ponad dwudziestu muzycznych gości, między innymi Grażyna Łobaszewska oraz Krystyna Prońko, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Grzegorz Nagórski, Paweł Serafiński, Piotr Mania,Maciej Rychły, Przemek Dyakowski, Irek Wojtczak, Dominik Bukowski i wielu innych. Muzyka AJAGORE to swobodne interpretacje wspaniałych polskich tekstów ludowych Oskara Kolberga, Romana Landowskiego czy też  Grzegorza Ciechowskiego, w których gatunek muzyczny jest tylko narzędziem do stworzenia odpowiedniego klimatu w piosence. Słyszalne są obszerne elementy folku, jazzu, bluesa, rocka oraz rhythm’n’bluesa itd.

  Nowoczesność i jakość dokonań zespołu sprawia, że artyści częściej występują za granicą naszego kraju. Doceniony w świecie, AJAGORE z przyjemnością zaprezentuje się Warszawskiej publiczności.

  Zespół w składzie:

  Sławomir Kornas – bas, śpiew
  Maciej Kortas – gitary, banjo, dobro, syntezator gitarowy
  Michał Szczeblewski – perkusja

  Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE