Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • pt
  15
  Lis
  2013

  Rezerwat

  20:00Bilety parter: 35 zł przedsprzedaż, 45 zł w dniu koncertu

  Rezerwat w Old Timers GarageZespołu Rezerwat nikomu nie trzeba przedstawiać. "Zaopiekuj się mną", "Histeria", "Obserwator", "Marionetka" czy "Kocha Ciebie Niebo" to nieśmiertelne hity, które zna każdy szanujący się fan polskiej sceny muzycznej.
  Liderem i jednocześnie autorem większości piosenek zespołu jest Andrzej Adamiak -kompozytor, autor tekstów, producent, gitarzysta basowy a przede wszystkim charyzmatyczny wokalista.
  Rezerwat ma na swoim koncie blisko milion sprzedanych płyt długogrających,ponad milion składanek z ich utworami znajduje się w naszych domach. W 2013 roku zespół powraca do klubów i sal koncertowych. Będzie to wyjątkowa okazja do posłuchania na żywo kultowych piosenek sprzed lat. Podczas koncertów zespół przedstawi również nowy materiał muzyczny, który tak, jak ich piosenki sprzed lat spotyka się na granych dotychczas koncertach z entuzjastycznym przyjęciem publiczności. Nowy materiał otrzymał także bardzo dobre recenzje znanych redaktorów muzycznych.
  Rezerwat wciąż genialnie brzmi na koncertach!  Energia odmłodzonego składu i 30-letnie doświadczenie lidera robią w końcu swoje.

  Klub Old Timers Garage zaprasza na koncert nietuzinkowych muzyków pod tytułem "Zimowe Sny".

  AJAGORE to formacja z powoli dojrzewającego w naszym kraju nurtu jam band. Muzycy na co dzień kontraktowani są jako wzięci producenci płyt, m.in. znanych polskich wykonawców takich jak: Krystyna Prońko czy Grażyna Łobaszewska (doskonale przyjęta przez krytykę płyta Dziwny jest…). Obecnie zespół zaangażowany jest w produkcję solowego albumu Macieja Miecznikowskiego, który powraca do muzycznych korzeni.

  Swoje artystyczne ambicje AJAGORE spełnia, koncertując z własnym repertuarem. W dorobku ma dwie autorskie płyty. Ostatnia to właśnie Zimowe sny, na której wystąpiło ponad dwudziestu muzycznych gości, między innymi Grażyna Łobaszewska oraz Krystyna Prońko, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Grzegorz Nagórski, Paweł Serafiński, Piotr Mania,Maciej Rychły, Przemek Dyakowski, Irek Wojtczak, Dominik Bukowski i wielu innych. Muzyka AJAGORE to swobodne interpretacje wspaniałych polskich tekstów ludowych Oskara Kolberga, Romana Landowskiego czy też  Grzegorza Ciechowskiego, w których gatunek muzyczny jest tylko narzędziem do stworzenia odpowiedniego klimatu w piosence. Słyszalne są obszerne elementy folku, jazzu, bluesa, rocka oraz rhythm’n’bluesa itd.

  Nowoczesność i jakość dokonań zespołu sprawia, że artyści częściej występują za granicą naszego kraju. Doceniony w świecie, AJAGORE z przyjemnością zaprezentuje się Warszawskiej publiczności.

  Zespół w składzie:

  Sławomir Kornas – bas, śpiew
  Maciej Kortas – gitary, banjo, dobro, syntezator gitarowy
  Michał Szczeblewski – perkusja

  Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE