Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • pt
  22
  Lis
  2013

  Mech - Światowy Dzień Przechodzenia Przez Szafę

  20:00Bilety parter: 35 zł przedsprzedaż, 45 zł w dniu koncertu

  Mech w Old Timers GarageTradycją Old Timers Garage stało się, że co roku w listopadzie gościmy naszych przyjaciół z zespołu MECH. Każdemu koncertowi tego zespołu towarzyszy szalona atrakcja. W ubiegłym roku były to zorganizowane na cześć naczelnej Baby Jagi RP wybory miss Baba Jaga 2012. Tym razem również nie damy Wam odpocząć.
  22 listopada obchodzimy światowy dzień przechodzenia przez szafę  - w związku z tym wejście na salę koncertową będzie odbywało się...przez szafę! To od Was zależy w jakim stylu z niej wyjdziecie! Każdy uczestnik otrzyma oczywiście specjalny dyplom potwierdzający przejście przez szafę, a ten, komu uda się wyjść z niej z największą klasą otrzyma specjalną nagrodę imienia Maćka Januszki!

  MECH powstał w roku 1977 w Warszawie. Początkowo działał w składzie: Maciej Januszko - śpiew, gitara; Robert Milewski - śpiew, klawisze; Janusz Lakomiec - gitara; Krzysztof Fijalkowski - bas; Adam Lewandowski - perkusja (min. Air Condition); Andrzej Nowicki - bas (później Perfect) i Janusz Domanski - perkusja. Od 1981 roku MECH działał w składzie: Maciej Januszko - gitara bass, gitara, śpiew, Janusz Lakomiec - gitara, śpiew, Robert Milewski - instrumenty klawiszowe, śpiew, Andrzej Dylewski - perkusja, instrumenty perkusyjne i w tym składzie nagrał dwie legendarne płyty - Bluffmanie i Tasmanie.

  Obecnie zespól powraca, z inicjatywy Jurka Owsiaka i Janusza „Kosy” Kosińskiego w składzie Maciej Januszko - śpiew, Piotr DZIKI Chancewicz gitary, Krzysztof Najman - bas i Piotr Pawłowski - perkusja Jesienią 2005 roku nagrywa muzykę do gry PAINKILLER i płytę „Mech” na której usłyszeć można kilka starych utworów w nowych aranżacjach oraz nowe, niezwykle dynamiczne , utrzymane w powracającej konwencji hard i heavy rocka. Na płycie znalazły się także teledyski do utworów „Painkiller” i „Nie widzieć nic”.

  Mech zagrał na największych festiwalach i wydarzeniach kulturalnych w kraju i ma w dorobku występy w takich miejscach jak Przystanek Woodstock, Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie, METAL HAMMER FESTIVAL, oraz u boku takich gwiazd jak KORN, Black Label Society SOULFLY, a także BLACK SABBATH-HEAVEN&HELL czy URIAH HEEP.

  Zespół jest pomysłodawcą i gospodarzem corocznego festiwalu MECH-DAY Rock nad Bałtykiem w Kołobrzegu gdzie na zaproszenie MECH-u wystąpili min. CARRION, POGODNO, LIPALI, ACID DRINKERS, TSA, MACIEJ MALEŃCZUK, HEY, VOO VOO.