Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • pt
  20
  Wrz
  2013

  Dożynki Piotrowickie w Old Timers Garage

  19:00wstęp wolny

  Dawna tradycja powraca do Piotrowic! Specjalnie na prośbę mieszkańców Piotrowic organizujemy dożynki. Z tej okazji Old Timers Garage wzbogacił się o zabytkową bryczkę konną z 1942 roku, którą oglądać będzie można podczas wydarzenia! Ale to nie wszystko...zagra dla Was jedyny w swoim rodzaju zespół Wte i nazod - zespół tworzą 4 dziewczyny z prawdziwą, śląską pasją! Oprócz tego na dożynkowej scenie Old Timers Garage pojawi się zespół jazzowy. Myślicie, że to już wszystko? Mylicie się - za oprawę muzyczną odpowiedzialny będzie każdy z Was, ponieważ nasze dziewczyny z zespołu Wte i nazod czekają tylko aż przyłączycie się do wspólnego śpiewania! To impreza dla wszystkich niezależnie od wieku! Zapraszamy dzieci, rodziców i dziadków - może wspólnie powspominamy minione czasy, kiedy to dożynki były corocznym, cyklicznym wydarzeniem... Wstęp jest oczywiście darmowy, ale nie tylko wstęp -  tego dnia w Old Timers Garage seniorzy będą mogli napić się naszej wyjątkowej, znanej w całej polsce kawy ZUPEŁNIE ZA DARMO! To wciąż nie koniec atrakcji, które Old Timers Garage przygotował dla Was z okazji Piotrowickich dożynek - wydarzeniu towarzyszyć będzie bowiem prawdziwa koza - sympatyczna fanka zespołów ludowych! Pytacie czemu koza? Odpowiadamy - dożynki bez kozy są jak bez kół wozy!!! A że mamy kilka w kolekcji je również będzie można oglądać podczas występów naszych wspaniałych, uzdolnionych artystów!

  Klub Old Timers Garage zaprasza na koncert nietuzinkowych muzyków pod tytułem "Zimowe Sny".

  AJAGORE to formacja z powoli dojrzewającego w naszym kraju nurtu jam band. Muzycy na co dzień kontraktowani są jako wzięci producenci płyt, m.in. znanych polskich wykonawców takich jak: Krystyna Prońko czy Grażyna Łobaszewska (doskonale przyjęta przez krytykę płyta Dziwny jest…). Obecnie zespół zaangażowany jest w produkcję solowego albumu Macieja Miecznikowskiego, który powraca do muzycznych korzeni.

  Swoje artystyczne ambicje AJAGORE spełnia, koncertując z własnym repertuarem. W dorobku ma dwie autorskie płyty. Ostatnia to właśnie Zimowe sny, na której wystąpiło ponad dwudziestu muzycznych gości, między innymi Grażyna Łobaszewska oraz Krystyna Prońko, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Grzegorz Nagórski, Paweł Serafiński, Piotr Mania,Maciej Rychły, Przemek Dyakowski, Irek Wojtczak, Dominik Bukowski i wielu innych. Muzyka AJAGORE to swobodne interpretacje wspaniałych polskich tekstów ludowych Oskara Kolberga, Romana Landowskiego czy też  Grzegorza Ciechowskiego, w których gatunek muzyczny jest tylko narzędziem do stworzenia odpowiedniego klimatu w piosence. Słyszalne są obszerne elementy folku, jazzu, bluesa, rocka oraz rhythm’n’bluesa itd.

  Nowoczesność i jakość dokonań zespołu sprawia, że artyści częściej występują za granicą naszego kraju. Doceniony w świecie, AJAGORE z przyjemnością zaprezentuje się Warszawskiej publiczności.

  Zespół w składzie:

  Sławomir Kornas – bas, śpiew
  Maciej Kortas – gitary, banjo, dobro, syntezator gitarowy
  Michał Szczeblewski – perkusja

  Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE