Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • sob
  09
  Lis
  2013

  Led Zeppelin Night

  20:00Bilety parter: 20 zł przedsprzedaż, 30 zł w dniu koncertu

  Led Zeppelin Night w Old Timers GarageZapraszamy na muzyczne wydarzenie poświęcone twórczości Led Zeppelin. Nasz spektakl to złożenie 4 setów muzycznych, które wprost odnoszą się do etapów twórczości zespołu Led Zeppelin. Przekazem jest tu nie tylko muzyka, ale również dokumenty filmowe i wizualizacje. Wszystkie elementy łączy opowiadanie konferansjera. Muzycznemu kwartetowi będą towarzyszyć przyjaciele, urozmaicając brzmienia utworów dodatkowymi gitarami, smyczkami, harmonijką i śpiewem.
  Na scenie usłyszymy między innymi utwory:

  How many more times
  Good times bad times
  What is and what should never be
  Nobody’s fault but mine
  Rumble on
  Want on song
  Poor Tom
  Custard Pie
  When the levee breaks
  Immigrant song
  Celebrat ion day
  I’m gonna crawl
  Royal orleans
  Bring it on home
  We’re gonna groove
  Communication breakdown
  Misty mountain hop
  Thank You
  Thats the way
  Kashmir
  Achilles last stand

  Joe's Garage zagra w składzie:

  Bartosz Kajdasz - śpiew
  Jerzy Śmiankowski - gitary
  Bartosz Grunwald - bas, piano
  Tomasz Głowinkowski - perkusja

  gościnnie:  muzycy zespołu Two Timer i inni przyjaciele zespołu.
  Prowadzenie wydarzenia Włodzimierz Urbański.

  Czas trwania: 2 godz 30 min

  Joe's Garage powstał w 2008 roku w Poznaniu. Wspólne zamiłowanie do twórczości klasyków rocka spowodowało wytężoną prace, której owocem było stworzenie interpretacji najbardziej ulubionych utworów. To pozwoliło zagrać wiele koncertów i zgrać zespół aby przejść własnej twórczości. Tak powstał materiał na płytę, która jest w trakcie realizacji. Dodatkowo zespół tworzy inne projekty angażując do współpracy zaprzyjaźnionych muzyków.

  Klub Old Timers Garage zaprasza na koncert nietuzinkowych muzyków pod tytułem "Zimowe Sny".

  AJAGORE to formacja z powoli dojrzewającego w naszym kraju nurtu jam band. Muzycy na co dzień kontraktowani są jako wzięci producenci płyt, m.in. znanych polskich wykonawców takich jak: Krystyna Prońko czy Grażyna Łobaszewska (doskonale przyjęta przez krytykę płyta Dziwny jest…). Obecnie zespół zaangażowany jest w produkcję solowego albumu Macieja Miecznikowskiego, który powraca do muzycznych korzeni.

  Swoje artystyczne ambicje AJAGORE spełnia, koncertując z własnym repertuarem. W dorobku ma dwie autorskie płyty. Ostatnia to właśnie Zimowe sny, na której wystąpiło ponad dwudziestu muzycznych gości, między innymi Grażyna Łobaszewska oraz Krystyna Prońko, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Grzegorz Nagórski, Paweł Serafiński, Piotr Mania,Maciej Rychły, Przemek Dyakowski, Irek Wojtczak, Dominik Bukowski i wielu innych. Muzyka AJAGORE to swobodne interpretacje wspaniałych polskich tekstów ludowych Oskara Kolberga, Romana Landowskiego czy też  Grzegorza Ciechowskiego, w których gatunek muzyczny jest tylko narzędziem do stworzenia odpowiedniego klimatu w piosence. Słyszalne są obszerne elementy folku, jazzu, bluesa, rocka oraz rhythm’n’bluesa itd.

  Nowoczesność i jakość dokonań zespołu sprawia, że artyści częściej występują za granicą naszego kraju. Doceniony w świecie, AJAGORE z przyjemnością zaprezentuje się Warszawskiej publiczności.

  Zespół w składzie:

  Sławomir Kornas – bas, śpiew
  Maciej Kortas – gitary, banjo, dobro, syntezator gitarowy
  Michał Szczeblewski – perkusja