Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • czw
  23
  Maj
  2013

  Flamenco Tour 2013 – Juan Polvillo

  20:00Bilety parter: 55 zł przedsprzedaż, 60 zł w dniu koncertu

  Juan Polvillo w Old Timers GarageJedyny w Polsce koncert w ramach trasy „Asi lo siento yo” z udziałem Juana Polvillo z Sewilli, najwyższej klasy tancerza flamenco, laureata wielu prestiżowych nagród, który ma na swoim koncie również współpracę z Carlosem Saurą na planie filmu "Sevillanas". Juan Polvillo posiada ogromne doświadczenie sceniczne, a jego nieposkromiona energia oraz pasja, z jaką tańczy sprawiają, że obcowanie ze sztuką flamenco staje się niezapomnianym przeżyciem. Koncert z towarzyszeniem dwóch innych znakomitych artystów - gitarzysty Morenito de Triana oraz śpiewaka El Cheito. O tym, jak fascynujące może być flamenco będą mieli Państwo możliwość przekonać się 23 maja w Old Timers Garage w Katowicach. Wyjątkowa okazja do zobaczenia mistrzów flamenco w Polsce!

  Wystąpią:
  Juan Polvillo– taniec
  El Cheito- śpiew
  Morenito de Triana- gitara

  Klub Old Timers Garage zaprasza na koncert nietuzinkowych muzyków pod tytułem "Zimowe Sny".

  AJAGORE to formacja z powoli dojrzewającego w naszym kraju nurtu jam band. Muzycy na co dzień kontraktowani są jako wzięci producenci płyt, m.in. znanych polskich wykonawców takich jak: Krystyna Prońko czy Grażyna Łobaszewska (doskonale przyjęta przez krytykę płyta Dziwny jest…). Obecnie zespół zaangażowany jest w produkcję solowego albumu Macieja Miecznikowskiego, który powraca do muzycznych korzeni.

  Swoje artystyczne ambicje AJAGORE spełnia, koncertując z własnym repertuarem. W dorobku ma dwie autorskie płyty. Ostatnia to właśnie Zimowe sny, na której wystąpiło ponad dwudziestu muzycznych gości, między innymi Grażyna Łobaszewska oraz Krystyna Prońko, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Grzegorz Nagórski, Paweł Serafiński, Piotr Mania,Maciej Rychły, Przemek Dyakowski, Irek Wojtczak, Dominik Bukowski i wielu innych. Muzyka AJAGORE to swobodne interpretacje wspaniałych polskich tekstów ludowych Oskara Kolberga, Romana Landowskiego czy też  Grzegorza Ciechowskiego, w których gatunek muzyczny jest tylko narzędziem do stworzenia odpowiedniego klimatu w piosence. Słyszalne są obszerne elementy folku, jazzu, bluesa, rocka oraz rhythm’n’bluesa itd.

  Nowoczesność i jakość dokonań zespołu sprawia, że artyści częściej występują za granicą naszego kraju. Doceniony w świecie, AJAGORE z przyjemnością zaprezentuje się Warszawskiej publiczności.

  Zespół w składzie:

  Sławomir Kornas – bas, śpiew
  Maciej Kortas – gitary, banjo, dobro, syntezator gitarowy
  Michał Szczeblewski – perkusja