Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • sob
  20
  Kwi
  2013

  Koncert Charytatywny - Gramy Dla Antosi!

  18:30wstęp wolny

  Koncert Charytatywny Dla Antosi w Old Timers GaragePodczas koncertu będzie przeprowadzona zbiórka pieniężna - liczymy na hojność!!! ZespołY: 'Cheers' oraz 'Ash'n'becher'. Organizatorzy: Studenci UŚ, Fundacja 'Zdążyć z pomocą'. Sponsorzy: „Old Timers Garage”. Patroni Medialni: Radio „Egida”, UŚ TV.

  Specjalną atrakcją będzie konkurs z nagrodami – m.in. sesja zdjęciowa, wejściówki do kina, teatru, ciekawe pozycje książkowe z dedykacjami i wiele innych. Grupa studentów kulturoznawstwa z Uniwersytetu Śląskiego podjęła się zorganizowania w pełni charytatywnego koncertu dla Antosi Wieczorek! Przyłącz się i pomóż małej dziewczynce, aby w przyszłości również i ona mogła iść na koncert, by cieszyć się zdrowiem i dobrą zabawą w gronie przyjaciół!

  Cały dochód z imprezy przeznaczony jest na rzecz fundacji 'Zdążyć z pomocą', która opiekuje się Antosią. Chcemy zaprosić wszystkich studentów (oraz tak zwaną resztę świata) wszystkich kierunków, wydziałów i uczelni, żeby otworzyli swoje serca i wzięli udział w koncercie charytatywnym dla chorej Antosi Wieczorek.
  Chcesz wiedzieć więcej? -> http://antoninawieczorek.pl/

  Na koncercie zagrają dla Was:

  CHEERS - katowicki projekt młodych i kreatywnych muzyków, który powstał na początku 2012 roku. Grupa na swoich koncertach zapewnia dużą dawkę pozytywnej energii, którą zaraża publiczność bez względu na wiek. Zespół porusza się w stylistyce pop-rockowej, a koncerty w głównej mierze zawierają materiał, na który składają się znane, światowe przeboje wykonane w nowych, świeżych aranżacjach. Zespół obecnie pracuje nad autorskim materiałem, a w szczególności nad swoim pierwszym, autorskim singlem. Członkowie zespołu zdobywali doświadczenie sceniczne w różnych projektach. Wokalista wystąpił w telewizyjnych programach, m.in. "Bitwa na głosy", "Tak to leciało!" oraz "Szansa na sukces".

  Ash’n’becher – śląski zespół złożony z Tomka Łabaja (gitara, harmonijka, wokal), Kamila Jakubowskiego (perkusja), Grzesia Gierulę (bas) oraz Jarka Szulca (gitara, piano, wokal). Stylistyka repertuaru nawiązuje do lat 60’ i 70’ ubiegłego wieku i ociera się o bluesa i rocka. Ich nadrzędnym celem jest czerpanie radości z grania i dobra zabawa, którą na pewno poczujecie, jeśli przyjdziecie na koncert!

  Antosia urodziła się 21.03.2012 w Knurowie. O wadach córki rodzice dowiedzieli się dopiero po jej przyjściu na świat. Jeszcze w pierwszej dobie Antosia trafiła do Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu. Dokładniejsze badania oraz zdjęcia RTG wykazały bardzo rzadki zespół wad wrodzonych układu kostnego. Lekarze mówią, że jest szansa, aby Antosia mogła stanąć na swoich nóżkach, ale koszty leczenia są ogromne. Jeżeli się nie powiedzie, Antosia najprawdopodobniej będzie poruszać się na dwóch protezach. Jedynym ratunkiem przed amputacją nóżek jest operacja w USA. Antosia będzie wymagała specjalistycznego leczenia i rehabilitacji. Do odbycia operacji niezbędne są duże sumy pieniędzy, dlatego każda, nawet najmniejsza kwota ma znaczenie!

  Jesteśmy studentami, którzy pełni zapału i entuzjazmu, żeby pomagać innym, chcą podzielić się tą energią z uczestnikami koncertu! Udowodnijmy, że potrafimy działać bezinteresownie i w służbie drugiemu człowiekowi!

  Klub Old Timers Garage zaprasza na koncert nietuzinkowych muzyków pod tytułem "Zimowe Sny".

  AJAGORE to formacja z powoli dojrzewającego w naszym kraju nurtu jam band. Muzycy na co dzień kontraktowani są jako wzięci producenci płyt, m.in. znanych polskich wykonawców takich jak: Krystyna Prońko czy Grażyna Łobaszewska (doskonale przyjęta przez krytykę płyta Dziwny jest…). Obecnie zespół zaangażowany jest w produkcję solowego albumu Macieja Miecznikowskiego, który powraca do muzycznych korzeni.

  Swoje artystyczne ambicje AJAGORE spełnia, koncertując z własnym repertuarem. W dorobku ma dwie autorskie płyty. Ostatnia to właśnie Zimowe sny, na której wystąpiło ponad dwudziestu muzycznych gości, między innymi Grażyna Łobaszewska oraz Krystyna Prońko, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Grzegorz Nagórski, Paweł Serafiński, Piotr Mania,Maciej Rychły, Przemek Dyakowski, Irek Wojtczak, Dominik Bukowski i wielu innych. Muzyka AJAGORE to swobodne interpretacje wspaniałych polskich tekstów ludowych Oskara Kolberga, Romana Landowskiego czy też  Grzegorza Ciechowskiego, w których gatunek muzyczny jest tylko narzędziem do stworzenia odpowiedniego klimatu w piosence. Słyszalne są obszerne elementy folku, jazzu, bluesa, rocka oraz rhythm’n’bluesa itd.

  Nowoczesność i jakość dokonań zespołu sprawia, że artyści częściej występują za granicą naszego kraju. Doceniony w świecie, AJAGORE z przyjemnością zaprezentuje się Warszawskiej publiczności.

  Zespół w składzie:

  Sławomir Kornas – bas, śpiew
  Maciej Kortas – gitary, banjo, dobro, syntezator gitarowy
  Michał Szczeblewski – perkusja