Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • nie
  14
  Kwi
  2013

  Na Srebrnym Ekranie - Barbara Broda-Malon

  20:00Bilety parter: 20 zł przedsprzedaż, 30 zł w dniu koncertu

  Barbara Broda-Malon w Old Timers Garage„Na srebrnym Ekranie”- to recital filmowy w którym spotkamy takich kompozytorów jak, Krzesimir Dębski, Michał Lorenc, Jacques Brel,Seweryn Krajewski, Astor Piazzolla i wielu,wielu innych. Akcja recitalu zmienia się w zawrotnym tempie, podobnie jak gatunki muzyczne, tworząc dość specyficzny kadr. A wszystko to wyświetlane będzie „Na Srebrnym Ekranie”. Co snem, a co rzeczywistością się stanie? - nie wiadomo..trzeba tego posłuchać.

  Barbara Broda-Malon – wokalistka, aktorka, pedagog śpiewu.

  Mówi o sobie, że jest pszczynianką urodzoną w Cieszynie. Absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Katowicach. Nagradzana była przez takie osobistości jak : Zbigniew Zamachowski, Jan Szurmiej, Andrzej Poniedzielski,Jan Wołek, Janusz Grzywacz,Jan Poprawa czy Krzesimir Dębski. Ma na swoim koncie kilka ról teatralnych oraz  X Ogólnopolskich Nagród na różnych Festiwalach Piosenki. m.in. :  Nagrodę na Festiwalu im. Anny German- „Tańczące Eurydyki” w Zielonej Górze, III Nagrodę XXXVII Ogólnopolskich Spotkań Zamkowych „Śpiewajmy Poezję” w Olsztynie, III Nagrodę na III Ogólnopolskim Festiwalu im Kaliny Jędrusik w Częstochowie, II Nagrodę na XIV Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Słowa”Czy to jest kochanie...? w Elblągu, III Nagrodę na III Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Marka Grechuty w Zamościu. Obecnie wraz ze swoim zespołem koncertuje z czterema recitalami piosenki aktorskiej i filmowej. Kocha polskie morze, Toscanię i tulipany.

  Grzegorz Kasperczyk – pianista, aranżer
  Absolwent Wydziału Artystyczno- Pedagogicznego filii Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Współpracuje z licznymi zespołami muzycznymi i big bandami. Wykonuje różne gatunki muzyczne, takie jak jazz, latin czy blues.

  Sebastian Malon – skrzypek
  Absolwent klasy skrzypiec Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Współpracuje m.in. z Filharmonią Śląską w Katowicach, Orkiestrą Kameralną AUKSO,jak również z innymi zespołami muzycznymi.

  Micha yme ka – instrumenty perkusyjne
  Absolwent klasy perkusji Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Laureat I Nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Wibrafonowym w Opolu oraz III nagrody na Międzynarodowym Konkursie Zespołów Perkusyjnych w Plovdiv (Bułgaria) Koncertuje zarówno jako solista, jak również współpracuje z wieloma orkiestrami, m.in. NOSPR-em, Filharmonią Śląską, Orkiestrą Kameralną AUKSO czy Orkiestrą Muzyki Nowej.

  „Na Srebrnym Ekranie”- recital filmowy z muzyką Krzesimira Dębskiego, Michała Lorenca, Jacques Brela i innych...
  Barbara Broda-Malon z zespołem