Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • czw
  31
  Sty
  2013

  Bruno Pato - Acoustic Show (Portugalia)

  20:00Bilety parter: 15 zł przedsprzedaż, 25 zł w dniu koncertu

  Bruno Pato w Old Timers GarageBruno Pato przyjeżdża do Polski ze swoim najnowszym projektem "BRUNO PATO ACOUSTIC SHOW.

  Artysta jest profesjonalnym portugalskim muzykiem pochodzącym z pięknego nadmorskiego miasta znanego jako Portugalska Wenecja, Aveiro.

  Muzyka stale była obecna w jego życiu. Już od wczesnych lat wykazywał nią ogromne zainteresowanie, przynależał do kilku grup różnych stylów muzyki, zaczynając od.: "Grupo de Cantares de Bustos" i "Tuna Estudantina de Viseu", aż po bardziej profesjonalne m.in. "Português Suave" i "Pato com Vinagre". Cały czas pisze teksty piosenek oraz komponuje muzykę. Muzyka stała się dla niego nie tylko muzyką, ale jego życiem i tym, co najważniejsze.

  Trzy lata temu artysta zdecydował się na karierę solową. Obecnie ma dwa solowe projekty: Bruno Pato One Man Band i Bruno Pato Acoustic Show. Bruno Pato Acoustic Show jest projektem covers/versions, którego celem jest prezentacja interpretacji Pop-Rock Classics od The Beatles, Tom Petty, U2, Oasis, Foo Fighters, Bob
  Dylan, Kings of Leon, The Police, Creedence Clearwater Revivle, Sting oraz portugalskich pieśni, w tym Fado; przy użyciu gitary, głosu i loopstation.

  Bruno Pato ze swoim projektem do tej pory przemierzył już całą Portugalię, od północy po samo południe. Obecność artysty w Polsce, w kraju którego kulturą zawsze był urzeczony, otworzy nowe horyzonty kulturalne, zawodowe oraz osobiste pozwalające na wzbogacenie jego przyszłej muzyki. Podczas koncertów muzyk tworzy naprawdę niepowtarzalną atmosferę, a poprzez swoją autentyczność gwarantuje wszystkim podróż w czasie.