Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • pt
  11
  Sty
  2013

  Projekt Volodia - To Męski Jest Świat

  20:00Bilety parter: 20 zł przedsprzedaż, 30 zł w dniu koncertu

  Projekt Volodia w Old Timers GarageWyjątkowe, innowacyjne brzmienie, energia i nostalgia, różnorodność stylistyk muzycznych…
  Po pozytywnym i przychylnym przyjęciu przez odbiorców, publiczność oraz krytyków muzycznych, wydanej we wrześniu 2011 r. pierwszej płyty zespołu Projekt Volodia p.t. „Piosenki Włodzimierza Wysockiego” oraz sukcesach na koncertach w całym kraju, muzycy przygotowali nowy materiał, zapowiadający kolejną płytę grupy.

  Nowy program to brawurowe aranżacje utworów m.in. L. Cohena, T. Waitsa, Tiger Lillies oraz własne kompozycje do twórczości A. Bursy, czy nieznanych, frywolnych wierszy W. Broniewskiego. Nie zabraknie również W. Wysockiego oraz rosyjskich utworów błatnych (więziennych) tłumaczonych specjalnie dla zespołu przez poetę, pieśniarza, reżysera i tłumacza Romana Kołakowskiego.
  Płyta zostanie wydana przez doświadczoną i renomowaną w kraju warszawską Agencję MTJ, która współpracuje z wieloma cenionymi artystami w Polsce.

  Muzycy wchodzący w skład zespołu Projekt Volodia, wywodzą się z różnych, bardzo od siebie oddalonych korzeni muzycznych (rock, flamenco, jazz tradycyjny). Skrzyżowanie tak odmiennych gatunków muzycznych,  pozwoliło na stworzenie niepowtarzalnego, urozmaiconego materiału muzycznego, a raczej całego spektaklu, jakim niewątpliwe jest koncert grupy Projekt Volodia.

  Utwory zespołu Projekt Volodia,  mogli Państwo usłyszeć w radiowej Trójce, podczas transmisji ze Studia im Agnieszki Osieckiej,  Radiu Dla Ciebie, WaWa i w wielu audycjach w rozgłośniach regionalnych.

  Zespół tworzą:

  Janusz Kasprowicz - wokal, bas, kontrabas elektryczny
  Bogdan Bińczak - instrumenty wszelakie, akordeon
  Robert Gawron - banjo, gitara flamenco, lutnia
  Wojtek Malko - perkusja
  Piotr Rokitowski - gitara elektryczna