Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • czw
  06
  Gru
  2012

  Ścigani - Koncert mikołajkowy

  20:00Bilety: 5 zł w dniu koncertu (brak przedsprzedaży)

  Święty Mikołaj w Old Timers Garage6 grudnia ścigać będziemy Świętego Mikołaja! Zapraszamy na niezwykły koncert zespołu "Ścigani", który odbędzie się w Old Timers Garage z okazji Mikołajek. W planach dużo świetnej muzyki i oczywiście Święty Mikołaj oraz... prezenty. Na koncert nie obowiązuje żadne ograniczenie wiekowe, dlatego zapraszamy także całe rodziny wraz z dziećmi.

  Uwaga: Bilety na koncert nie są dostępne w przedsprzedaży. W związku z bardzo ograniczoną ilością miejsc otwieramy mailową rezerwację miejsc. Bilety można rezerwować pod adresem mailowym: manager@old-timers.pl.

  Zespół Ścigani powstał pod koniec 2001 roku na Śląsku. Założycielami są: Rysiek Rajca, Maciek Lipina i Jarek Dobrzański. Kilka lat później za sprawą programu telewizyjnego TVP 2 - HIT GENERATOR usłyszała o nich cała Polska. Wygrali z rzędu osiem edycji programu i dwukrotnie zdobyli statuetkę SUPER HITu, za przeboje "Niby razem" i "Uwierz mi chociaż raz". Stanęli także na podium wszystkich najważniejszych festiwali i konkursów w kraju. Dyskografię zespołu stanowią trzy autorskie albumy: „Nigdy więcej bluesa" (własny sumpt) z 2005r. i „Bez hamulców" z 2007r. i "Spiritus Movens" z 2011r. - wszystkie dobrze przyjęte przez dziennikarzy i słuchaczy. Singiel „Chce się żyć” z drugiej płyty zagościł na Listach Przebojów, a nawet dotarł do III miejsca Listy Przebojów warszawskiego RADIA DLA CIEBIE, gdzie gościł przez wiele tygodni; singiel "Ełyła" promujący "Spiritus movens" dotarł kilkakrotnie razy aż do 1 miejsca listy TURBO-TOP w ANTYRADIO.

  Grupa miała zaszczyt supportować wiele światowych gwiazd, takich jak: Chris Farlowe and Norman Beaker Band, Holmes Brothers, Johny Rawls Soul Blues Revue, Walter Trout and The Radicals, Joe Bonamassa, Magic Slim. Imponujący jest także fakt zdobycia wielu prestiżowych nagród, min.: Odkrycie Roku 2005, Płyta Roku 2007 i Wokalista Roku 2008 wg ankiety BluesTop, mimo, iż nie jest to zespół bluesowy.

  7 marca 2011 ukazuje się trzeci album Ściganych pt.: "Spiritus movens".

  "To prawdopodobnie najlepszy zespół w Polsce aktualnie" Zbigniew Hołdys

  "Maciej to polski John Mayer" Wojtek Olszak