Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • sob
  15
  Gru
  2012

  Sofa

  20:00Bilety: 30 zł przedsprzedaż, 35 zł w dniu koncertu

  Sofa w Old Timers GarageJeden z najbardziej znanych i cenionych polskich zespołów młodego pokolenia. Utalentowani i pracowici. Perfekcjoniści, ciągle rozwijający swoją pasję muzyczną. Artyści otwarci na nowe i ciekawe projekty muzyczne.

  Na koncie mają trzy studyjne albumy, szereg nagród i setki zagarnych koncertów. Wystąpili na najważniejszych polskich festiwalach:
  - Top Trendy, 2006,
  - Opole Premiery, 2007,
  - Vena Festival 2006 (Londyn), 2007,
  - Heineken Open’er Festival 2005, 2006, 2007, 2009,
  - Coke Live Music 2010,
  - ArtPop Festival 2011, i wiele innych;

  SOFĘ łączy współpraca studyjna lub koncertowa z takimi artystami jak Kayah, O.S.T.R, Andrzej Smolik, Michał Urbaniak, Jamal, Frenchman, Mosqitoo, czy wokalista współtworzonego z Barnfordem Marsalisem BuckShot LeFonque - Frank McComb. Swoją ostatnią płytą udowodnili, że są otwarci na wiele stylówi gatunków muzycznych. Hardkor i Disko to ostateczna relacja z przełomu wieków w wykonaniu zespołu SOFA. Album wysmakowany a przy tym niezwykle wielobarwny, podkreślający kunszt dojrzałości muzycznej członków grupy.

  Obecnie SOFA kończy swoją trasę koncertową w ramach akcji artystycznej Instytutu B61 „Cosmic Underground”, która swym zasięgiem obejmuje Litwę, Łotwę, Estonię, Czechy i Portugalię. Chwilę później zespół wyruszy w trasę po Polsce. Niesztampowość, zabawa formą i warstwami utworu, to coś, co gwarantuje dobrą zabawę i wyróżnia koncerty SOFY spośród wielu schematycznych wydarzeń. Zapraszamy zatem w przestrzeń wrażeń malowaną mocnymi dźwiękami oraz świeżymi, intrygującym tekstami!

  Buddha DrinkPrzed koncertem odbędzie się degustacja napojów Buddha.