Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • czw
  22
  Lis
  2012

  Totentanz

  20:00Bilety: 25 zł przedsprzedaż, 35 zł w dniu koncertu

  Totentanz w Old Timers GarageTOTENTANZ wciąż w trasie koncertowej! Zespół nie zwalnia tempa i pomimo intensywnej oraz zaawansowanej pracy nad nowym studyjnym materiałem..wyrusza w trasę. Podczas jesiennych koncertów grupa z Tarnowa zaprezentuje swoje najbardziej znane utwory : „Lawendowe pola” , „Czas ognia”, „Zobaczyć siebie” czy kultową już „Eutanazją” W programie koncertów znajdą się kompozycje zarówno z ostatniej płyty „INNI” ale także te, z poprzednich longplay’ów, a w szczególności z wydawnictwa „NIEBÓL”. Ale przede wszystkim będzie można usłyszeć już całkowicie nowy materiał, który ukaże się w sprzedaży wiosną 2013 r.

  TOTENTANZ… zespół uważany już za legendę a z pewnością za jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się zespołów polskiej muzyki rockowej, swoim debiutem w 2007 roku uplasował się w czołówce polskich wykonawców rockowych. I od tego czasu ani przez chwilę nie zwalnia tempa!
  Ten energetyczny kwartet przyznaje się do inspiracji szeroką gamą różnorodnych wykonawców (głównie zagranicznych) - od spokojnych klimatów Jamesa Blunta, przez Foo Fighters, po bardziej drapieżne i „agresywne” w warstwie instrumentalnej klimaty. TOTENTANZ porusza się w rejonach niepokojących, a zarazem przyziemnych - krytykując i piętnując trudną rzeczywistość, odsłaniając równocześnie pogodniejsze strony życia.

  Dorobek TOTENTANZ to trzy płyty: „NIEBÓL”, „ZIMNY DOM” oraz „INNI” - bardzo wysoko oceniane przez odbiorców i krytykę (Płyta Rocku w Antyradio, Debiut Roku - Metal Hammer, pierwsza dziesiątka na radiowej liście Trójki) oraz „LIVE!” - doskonały, wydany na DVD koncert, na którym zespół zaprezentował swoje przeboje z towarzyszeniem orkiestry kameralnej.

  Barefoot WinePrzed koncertem odbędzie się degustacja kalifornijskich win Barefoot.