Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • pt
  19
  Lis
  2010

  Karolina Cicha

  Cena biletu: 30 zł.

   

  Pochodząca z Białegostoku piosenkarka, aktorka, kompozytorka. Komponuje od 12 roku życia. Gra na kilku instrumentach jednocześnie. Techniki wokalne trenuje indywidualnie. Ukończyła polonistykę na Uniwersytecie w Białymstoku oraz Akademię Praktyk Teatralnych „Gardzienice”. W Ośrodku Praktyk Teatralnych „Gardzienice” była odtwórczynią tytułowych ról w spektaklach „Ifigenia w A…” i „Elektra” (reż. W. Staniewski).
  W 2009 roku zaczęła swą przygodę z muzyką rockową: Założyła zespół i skomponowała koncert Do Ludożerców do tekstów Tadeusza Różewicza. W 2006 roku za wykonanie pieśni „Rebeka” w swojej aranżacji wywalczyła sobie II miejsce na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz autorską piosenką „O miłości wroga” zdobyła Nagrodę Główną na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. W styczniu 2007 zdobyła I nagrodę na międzynarodowym Chanson Festival w Kolonii.

  Koncertuje solowo (w projekcie Jednoosobowa Orkiestra) oraz z zespołem. Wzięła udział w projekcie „GAJCY!”, zainicjowanym i zrealizowanym przez Muzeum Powstania Warszawskiego, nagrywając dwa utwory na płytę: „Miłość bez jutra” oraz „1942. Noc wigilijna”.
  http://www.myspace.com/karolinacicha