Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • sob
  24
  Lis
  2012

  Echotown

  20:00Bilety: 10 zł przedsprzedaż, 20 zł w dniu koncertu

  Echotown w Old Timers GarageWyjątkowy koncert zespołu uczestniczki 3 edycji telewizyjnego show "Bitwa Na Głosy". Echotown powstał z zamiarem tworzenia muzyki instrumentalnej. Od 1996 roku skład zespołu oraz jego styl wielokrotnie się zmieniał. Dopiero gdy do grupy dołączyła Eliza ze swoim potężnym głosem wszystko nabrało pop-rockowego charakteru.

  Tym razem zespół zaprezentuje materiał ze swojej debiutanckiej płyty. W Old Timers Garage zagrają już po raz drugi. Mamy nadzieję, że i tym razem atmosfera będzie tak gorąca. Wraz z Echotown wystąpi zespół "Sierociniec".

  Zespół Sierociniec powstał w maju 2009 r. Kapela poszukuje swojego własnego, unikalnego stylu tworząc kolejne autorskie kompozycje. Stylistyka muzyki Sierocińca jest wypadkową zainteresowań wszystkich członków zespołu, i czerpie garściami z dokonań takich gwiazd polskiego rocka jak Lady Pank, Ira, Dżem czy Perfect. W repertuarze grupy znajdują się także covery rockowe lat 70 , 80 i 90 ,które jednak systematycznie są wypierane przez utwory autorskie. Zespół nabiera rozpędu odwiedzając kolejne miasta w Polsce bezustannie poszerzając zasięg swojego działania.

  Damian Kulej - wokalista zespołu jest uczestnikiem 3 Edycji programu "Bitwa na głosy" w Drużynie Ewy Farnej z Sosnowca.