Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • pt
  21
  Wrz
  2012

  Robert Kasprzycki - Koncert Urodzinowy

  20:00Bilety: 35 zł przedsprzedaż, 45 zł w dniu koncertu

  Robert Kasprzycki w Old Timers GarageGościnnie: Max Szelęgiewicz.

  Zapraszamy na koncert jednego z najbardziej znanych reprezentantów piosenki autorskiej. Poza masą melodyjnych piosenek (w tym wielu premier), usłyszymy na pewno garść niepowtarzalnych anegdot. Duetu w tym składzie osobowymi i z tą tracklistą, Katowice jeszcze nie gościły.

  To właśnie koncerty oddają prawdziwą moc Kasprzyckiego. W kontakcie z publicznością, Kasprzycki najpełniej emanuje niezwykłą charyzmą - niespożyta energia, feeling i poczucie humoru, sprawiają, że kontakt z widzami jest zarazem natychmiastowy i długofalowy, kto bowiem był raz na koncercie Kasprzyckiego niemal zawsze wraca. Kasprzycki zawsze gra na 100 %, prezentując niezwykły melanż słownej woltyżerki, muzycznych żartów, inteligentnych prowokacji, zabaw z publicznością i solidnego grania, sprawi, że ten piątkowy wieczór będzie naprawdę niezapomnianym przeżyciem.

  Zadebiutował na 28 Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, gdzie zdobył I nagrodę oraz Stypendium im. Wojtka Bellona. Piosenką "Niebo do wynajęcia", dotarł do niespodziewanie wielkiego grona słuchaczy, nie związanych do tej pory z piosenką "nieobojętną", cały zaś album "Niebo do wynajęcia" zawierał wiele innych piosenek, z których cześć trafiła do śpiewników, część zaś do dziś stanowi kanon polskiej piosenki poetyckiej.

  Jesienią 2006 ukazał się drugi album Kasprzyckiego - "Światopodgląd" .Premiera albumu odbyła się na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia, tam także, w Radiowej Trójce usłyszeć można dziś Roberta najczęściej. Jesienią 2007 roku nakładem Polskiego Radia Kraków ukazały się "Piosenki i Nie", będącej zarazem tomikiem wierszy, śpiewnikiem oraz okładką płyty CD, stanowiącej zapisem "klimatycznego" koncertu zagranego w gościnnym studio krakowskiego Radia. Obecnie, po świetnie przyjętym występie na antenie radiowej Trójki (grudzień 2010) trwają nieustające koncerty oraz prace nad kolejnym albumem.