Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • nie
  10
  Paź
  2010

  Spektakl Mervyn Jones „John i Mary”

  Cena biletu: 40 zł.

   

  Prawie 300 razy grany w tej obsadzie w dawnym warszawskim Teatrze Ochoty za dyrekcji Tomasza Mędrzaka teraz jest pokazywany publiczności w całej Polsce. Co sprawia, że przedstawienia takie, jak „John i Mary” są uwielbiane przez widzów i chcą być oglądane przez nich nawet po kilka razy?
  Przede wszystkim obsada i gra dwójki głównych bohaterów – Agnieszki Sitek i Tomasza Mędrzaka. Ma się nieodparte wrażenie, że wszystko to, co dzieje się na scenie, to spontaniczna improwizacja. Niezwykła naturalność, z jaką aktorzy odgrywają swoje role sprawia, iż zapominamy o tym, że jesteśmy w teatrze.
  Temat przedstawienia, czyli pragnienie przeżycia tej jedynej, wielkiej, wspaniałej i prawdziwej miłości, jest tak samo bliski i młodym, i tym już dojrzalszym, niezależnie od poglądów, postaw i światopoglądów.
  Największych sceptyków to przedstawienie wzrusza i bawi, nawet jeśli się nie od razu do tego przyznają.Jeżeli doskwiera nuda, samotność, nijakość, szarzyzna albo chce się po prostu dobrze zabawić, „John i Mary” to doskonałe rozwiązanie.  Ten spektakl trzeba po prostu koniecznie zobaczyć.
  Reżyseria:
  Tomasz Mędrzak
  Obsada:
  Agnieszka Sitek
  Tomasz Mędrzak