Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • pt
  17
  Lut
  2012

  Symetria - Niewolnicy Wolności

  20:00Bilety: 10 zł przedsprzedaż, 15 zł w dniu koncertu

  Symetria w Old Timers GarageZespół SYMETRIA powstał w maju 2005 roku z inicjatywy Grześka Żygonia i Dominika Stypy. Muzyka zespołu Symetria to połączenie nowoczesnej muzyki rockowej z przejawami klasycznego nieśmiertelnego rock n rolla i poezji śpiewanej.

  Liryczne i głębokie teksty jak i wyrafinowana muzyka łącząca dźwięki przenikające przez uszy prosto do serc i umysłów słuchaczy sprawiają, że SYMETRIA to zespół, który żadnego słuchacza nie pozostawia obojętnym ich muzyce. Kapela ma na koncie dziesiątki koncertów zarówno autorskich jak i wspólnie z czołowymi gwiazdami polskiego rocka. Uczestnictwo i wygrane w wielu przeglądach i festiwalach. Najważniejszą nagrodą jednak jest uznanie ze strony słuchaczy - ludzi tak obcych a jednak tak bliskich. Symetria ma na koncie debiutancką płytę zatytułowaną "PRIMODIUM" (z łaciny- POCZĄTEK)

  W lipcu 2010 roku zespół nagrał swój drugi krążek, który dostać można w sklepach w całej Polsce zatytułowany "NIEWOLNICY WOLNOŚCI" na którym znalazło się 10 utworów. skład zespołu: Grzesiek Żygoń - Wokal Wojtek Mrówka - Gitara Elektryczna Konrad Konopka - Gitara Basowa Damian Bonczek - Perkusja Dominik Stypa - Gitara Elektryczna