Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • czw
  15
  Mar
  2012

  ZIYO

  20:00Bilety: 20 zł przedsprzedaż, 30 zł w dniu koncertu

  Ziyo w Old Timers GarageW ramach wydarzenie odbędzie się degustacja win.

  ZIYO wyrusza w trasę! Z okazji jubileuszu 25-lecia działalności, legenda polskiego rocka - zespół ZIYO rozpoczyna serię wyjątkowych, magicznych koncertów.

  Grupa zadebiutowała w 1986 roku na festiwalu w Jarocinie i od lat otoczona jest niesamowita estymą i mianem jednego z najbardziej "kultowych" zespołów sceny rockowej w naszym kraju. W przekrojowym programie koncertów znajdą się najbardziej znane utwory z wczesnego okresu działalności a wśród nich pierwszy wielki przebój zespołu "Wyspy (Bliżej gwiazd)" oraz najpopularniejsze piosenki z kolejnych albumów, na czele z jednym z największych hitów polskiej muzyki, utworem "Magiczne słowa (Wszystko to co mam)" Muzycy zagrają również kompozycje z najnowszych singli ("Sms 636", "T..M..K..", "Horoskop na urodziny" oraz "Poste Restante") promujących ostatni album Ziyo - "Puzzle" w rozgłośniach radiowych.

  Specjalną atrakcją, tych jak zawsze przepełnionych niesamowitą energią i klimatem spektakli będą zaaranżowane przez Ziyo covery tak znanych i cenionych grup jak: Simple Minds, Deep Purple, Depeche Mode, U2, Ultra Vox czy Queen. Z pewnością tak urozmaicony artystycznie program, będzie muzyczną ucztą i jedynym w swoim rodzaju, niepowtarzalnym przeżyciem dla każdego miłośnika tej sztuki... przez duże S.