Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • nie
  11
  Mar
  2012

  Spektakl muzyczny Piotruś i Wilk

  16:00Bilety: 20 zł przedsprzedaż, 30 zł w dniu spektaklu

  Piotruś i Wilk w Old Timers GarageObsada: Marek Chudzinski, Arabore Art Quintet
  Autor:
  Sergiusz Prokofiew
  Scenografia: Adam Grządziel
  Oświetlenie: Grzegorz Wydmuch

  Chcesz zobaczyć jak wilk pożera babcię? Mamy dla Ciebie coś lepszego! Piotruś i Wilk to podróż do krainy wyobraźni. Wprowadza w świat muzyki klasycznej, prezentuje instrumenty i pobudza dziecięcą wrażliwość. Pięciu muzyków oraz aktor opowiadają historię, ilustrując ją instrumentalnie (flet, obój, klarnet, fagot, waltornia). Jest to opowieść o wyzwaniach, jakie niesie odkrywanie świata. Ciekawy świata chłopiec, Piotruś, pewnego dnia postanawia sprawdzić, co kryje się za wysokim murem ogrodu i wyrusza na spotkanie z przygodą, a wraz z nim jego przyjaciele: kot, kaczka i ptaszek. Wtem... pojawia się wilk. Czy Piotrusiowi i jego przyjaciołom uda się wyjść cało z tarapatów?

  Kwintet dęty: Arbore Art Quintet

  Znakomici muzycy grający na co dzień w zespołach symfonicznych (Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia, Sinfonia Varsovia, Orkiestra Kameralna Miasta Tychy "Aukso", Filharmonia Zabrzańska, Sinfonia Iuventus). To przyjaciele, których łączy wspólna pasja i miłość do muzyki kameralnej. Ich repertuar obejmuje arcydzieła mistrzów różnych epok oraz opracowania wielu popularnych pozycji muzyki klasycznej.

  Słowo: Marek Chudziński

  Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, wydziału aktorskiego o specjalizacji  wokalno-estradowej. Ze sceną i estradą związany od wielu lat. Współpracował m.in. z Teatrem Juliusza Słowackiego w Krakowie oraz Teatrem Stefana Żeromskiego w Kielcach. Obecnie aktor Teatru Rozrywki w Chorzowie. Na swoim koncie ma m.in. role Daniela Jacksona w "SPIN – musical" i Jacquesa Wszędobylskiego w przedstawieniu "W 80 dni dookoła świata po stu latach". Dziś można go zobaczyć w takich spektaklach jak: rock-opera "Jesus Christ Superstar" (Piotr), "Jekyll & Hyde” (aptekarz Bisset), "Skrzypek na dachu" (Fiedka), "Dyzma – musical" (Krzesicki), "Producenci" (scenograf Brayan) czy "West Side Story". Występuje również jako solista w koncertach muzyki rozrywkowej rodzimego teatru.

  Czas trwania spektaklu: 45 minut