Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • sob
  10
  Mar
  2012

  Riffertone

  20:00Bilety: 10 zł przedsprzedaż, 20 zł w dniu koncertu

  Riffertone w Old Timers GarageDwaj, muzycznie nawiedzeni młodzi ludzie, którzy któregoś pięknego wieczora 2006 roku uznali, że skoro granie i śpiewanie przy goleniu, czy piwie wychodzi im całkiem nieźle, to czemu nie spróbować tego przed publicznością szerszą niż sąsiedzi, rodzice i dziewczyny.

  Albert złapał gitarę, a że gitara była jedna, Jarkowi przypadło wydobywanie z siebie głosu, co w niektórych kręgach nazywa się śpiewaniem.

  Wychodziło im to widocznie całkiem dobrze, skoro nie dość, że pozwalano im na próbowanie sił podczas warsztatów muzycznych, to jeszcze zaproszono do współpracy do De Nuevo, z którym to zespołem, doszli do finałów „Must be The Music” w 2011 roku i wraz z tym zespołem uroczyście zakończyli rok na warszawskiej scenie w ramach „Sylwestrowej Mocy Przebojów”.

  W międzyczasie, najprawdopodobniej korzystając z czyjejś nieuwagi zostali finalistami „Zrób Głośniej” - imprezy stworzonej przez T-mobile.

  Niesieni szczęśliwym losem tworzą i nie bacząc na rozsyłane za nimi listy gończe oraz granice województw grają coraz więcej w różnych zakątkach Polski.

  Oklaski i piski zauroczonej publiczności sprowokowały ich do przemyśleń na temat prób zarejestrowania swoich muzycznych pomysłów, czyli wejścia do studia, celem nagrania płyty. Chcą to uczynić w pierwszej połowie 2012 roku.