Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • nie
  11
  Lis
  2018

  Koncert - Adam Makowicz - Nowa płyta

  18:00Bilety: 60 zł

  kupbiletonline003

  adam-makowiczZ wielką przyjemnością zawiadamiamy, że Adam Makowicz - wirtuoz gry na fortepianie, legenda jazzu i mistrz improwizacji odwiedzi Old Timers Garage po raz szósty!

  Adam Makowicz to legenda jazzu, mistrz improwizacji, wybitny pianista. Uhonorowany wieloma odznaczeniami cywilnymi, między innymi Komandorskim Krzyżem Zasługi. W roku 2008 z okazji jubileuszu czterystu lat istnienia amerykańskiej Polonii, Adama Makowicza uhonorowano włączeniem jego osoby w poczet najbardziej zasłużonych Polaków w historii Stanów Zjednoczonych. W październiku 2009 roku Adam został udekorowany w Warszawie Złotym Krzyżem “Gloria Artis” –
  najwyższym państwowym odznaczeniem za zasługi w propagowaniu polskiej sztuki na świecie. W listopadzie 2017 Agencja Muzyczna zorganizowała koncert – recital Adama Makowicza w Studiu Koncertowym im. Witolda Lutosławskiego, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród odbiorców. Materiał muzyczny został zarejestrowany i właśnie został wydany na płycie CD. W przyszłości przewidujemy wydanie na płycie winylowej. Jest to niezmiernie cenna pozycja w katalogu Agencji Muzycznej, gdyż od wielu lat Artysta nie wydawał nowej płyty.