Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • czw
  27
  Wrz
  2018

  Koncert - Bolewski Tubis

  20:00Bilety: 30 zł, w dniu koncertu 40zł
  Bolewski|Tubis - duet jakiego jeszcze nie słyszeliście! Tylko dwóch muzyków na scenie, olbrzymia dawka energii i dźwięków, które tworzą: Maciej Tubis (fortepian, synezatory) i Radosław Bolewski (perkusja, wokal).

  "Mając różne doświadczenia byliśmy zaskoczeni, że połączenie naszych światów muzycznych zaowocowało projektem, w którym w pełni realizujemy nasze artystyczne dążenia: zamiłowanie do pisania piosenek oraz improwizację, w której jako jazzowi muzycy czujemy się doskonale i która daje nam wolność muzycznej wypowiedzi"

  „Kiedy wykształceni, doświadczeni muzycy stają przed audytorium podpisani pod projektem własnymi nazwiskami, warto jest nadstawić ucha."
  Monika Sadowska – MusicNow!
  „Lunatyk ”ani nie nudzi, ani nie usypia”, „(…)najważniejsze – słychać pasję. I fantazję. Bo trzeba wiele odwagi, bezkompromisowości, ale też swoistego luzu, by do jednego gara wrzucić jazz, również w wydaniu smooth, ale też pop, piosenkę liryczną i elektronikę i stworzyć z tego nie tylko strawną, ale przede wszystkim intrygującą całość. A co więcej – efektów tego rzadko spotykanego połączenia świata songwritingu i improwizacji znakomicie się słucha!”
  Artur Szklarczyk – cgm.pl

  "Świetna... słuchać koniecznie” -
  Marek Niedźwiecki - Polskie Radio Program Trzeci
  "Są tu momenty zadumy, są też bardziej energetyczne partie. Słucha się tego zadziwiająco dobrze, co świadczy, że Radek i Maciej znaleźli odświeżający pomysł na formułę piosenki”
  Paweł Gzyl - Dziennik Polski
  "Bolewski jak zawsze imponująco godzi bębnienie ze śpiewaniem, Tubis wykonuje za klawiaturami - tradycyjnymi oraz syntezatorami - akrobacje (...), no ale wiadomo nie od dziś, że panowie mają rękę do pisania wpadających w ucho kompozycji”
  Jędrzej Słodkowski - Gazeta Wyborcza

  „Lunatyk” wycisza, ale też przyciąga uwagę, czaruje dźwiękami, ale i słowem. Jest doskonale napisany, skomponowany i zagrany przez dwóch utalentowanych muzyków. Płyta dla wrażliwców i koneserów.
  Adam Dobrzyński – Jazz Forum