Minione wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • nie
  16
  Wrz
  2018

  Koncert "Formacja Na Schodach"

  19:00Bilety: 30 zł

  Formacje Na Schodach tworzy grupa muzyków, którzy spotkali się by opowiedzieć żart z pełną powagą. Chcą poruszyć serce słuchacza i pozostawić je w dobrym humorze. Zespół tworzą muzycy z wykształcenia, doświadczenia i pasji w składzie: Vokal i gitara-Piotr Rybak, Instrumenty klawiszowe-Grzegorz Kasperczyk, Kontrabas-Paweł Łamik. Autorski projekt Piotrka we wspólnych aranżacjach ma podłoże w piosence aktorskiej, kabaretowej ubranej w towarzystwo jazzujących dźwięków. Czasem patetyczna ballada może się przeobrazić w flirtującą humoreskę, oczywiście nie zabraknie improwizacji..więc trochę żartem, trochę serio, trochę aktorsko, ale w pełni muzycznie -serdecznie zapraszamy.

  FORMACJA NA SCHODACH

  PIOTR RYBAK.-aktor po krakowskiej PWST, wcześniej ukończył Studium Wokalno-Baletowe przy Operetce Śląskiej w Gliwicach. Grał w teatrach Zabrza, Tarnowa i Katowic. Obecnie aktor Teatru Korez (grał przez 16 lat rolę Yvana w "Sztuce" Yasminy Rezy, obecnie rolę Dionizego w "Mrożonej Papudze" F.Appke oraz rolę Jana w "Kto nie ma nie płaci"D. Fo). W Old Timers Garage stworzył rolę Premiera w musicalu "The Bricklin" Gra na gitarze i komponuje swoje piosenki od wielu lat. Uczestnik finału Festiwalu OPPA 2007 w Warszawie. Brał udział w filmach m.in. J.Stuhra "Obywatel", M.Pieprzycy "Drzazgi" i M.Wrony "Ratownicy"

  PAWEŁ ŁAMIK - kontrabasista/ gitarzysta basowy. Ukończył Akademię Muzyczną im. K.Szymanowskiego w Katowicach. Na co dzień zwiazany Z Filharmonią Śląską oraz Państwową Szkołą im. G.Fitelberga w Chorzowie. Współpracował z takimi orkiestrami jak: NOSPR, AUKSO, Filharmonia Opolska, Filharmonia Zielonogórska, Śląska Orkiestra Kameralna, Gliwicka Orkiestra Kameralna, Zespół muzyki salonowej Eleganza i wiele innych. Laureat wielu ogólnopolskich konkursów kontrabasowych. Paweł mówi o sobie, że jest urodzonym optymistą i gdyby miał możliwość zmienić coś w swoim życiu ... nie zmieniłby nic

  GRZEGORZ KASPERCZYK -pianista, aranżer, kompozytor. Laureat m.in. międzynarodowych festiwali big bandów, piosenki aktorskiej, poetyckiej i filmowej. Występował w programach telewizyjnych m.in. u "Kuby Wojewódzkiego", "Mam talent", "Must Be The Music" czy "Gwiazdy dla country" w Mrągowie. Do jego ulubionych gatunków muzycznych należą salsa i latin jazz.