Valentine Swing KC Nwokoye

18 lutego 2023 – godz. 20:00

VALENTINE SWING

Swing, Love & Dance

Wieczór z KC Nwokoye

Romantyczne i eleganckie, tematyczne show celebrujące miłość w pięknej i czarującej atmosferze. Magiczny koncert wypełniony pozytywną energią, romantycznymi klasykami i radosnymi melodiami, przywodzącymi na myśl nasze ulubione piosenki miłosne takich sław jak Nat King Cole, Frank Sinatra, Marvin Gaye, Sade, Michael Buble i Andy Williams. To właśnie “Valentine Swing”. Koncert celebrujący zakochanych, pary i intymność w wyjątkowej atmosferze żywej, urzekającej muzyki, miłości i szczęścia. Ten wyjątkowy wieczór jest dla każdego, kto kocha ideę miłości.

Z wielką przyjemnością zapraszamy na romantyczne i eleganckie, tematyczne show KC Nwokoye i jego zespołu, by celebrować miłość w pięknej i czarującej atmosferze.
W 2014 roku KC Nwokoye zapoczątkował Valentine Swing jako sposób na celebrowanie, miłości i szczęścia zarówno dla zakochanych, jak i singli, którzy szukają miłości. Koncert z roku na rok stał się ważnym wydarzeniem dla bardzo wielu ludzi na Śląsku i częścią walentynkowej tradycji. Miejsce, w którym możesz zachwycić swoją nową miłość, zaskoczyć partnera romantycznym wieczorem, pokazać swojej żonie, że na pewno nadal potrafisz być romantyczny oraz idealne miejsce do świętowania z najlepszymi przyjaciółmi, których kochasz. Koncert pokocha każdy, kto chce spędzić magiczny wieczór w sali pełnej pozytywnej energii. KC Nwokoye ze swoim zespołem jest zawsze pełen entuzjazmu, aby dać publiczności kolejny spektakularny i niezapomniany koncert walentynkowy wypełniony swingiem, miłością, świętowaniem i radością!

KC Nwokoye to nigeryjski kompozytor, artysta i autor tekstów mieszkający w Polsce. Nie ma wielu stylów muzycznych, które łączą Swing, Samba, Bossa nova, Soul, Afro Jazz i Latin-Jazz, tak jak robi to KC Nwokoye. Jego muzyka jest absolutnie dynamiczna i oryginalna, z energetycznym, uduchowionym i radosnym posmakiem muzycznym inspirowanym legendami; Nat King Cole, Michael Buble, Frank Sinatra, Sade, Gregory Porter, Marvin Gaye i inni. Jako wykonawca KC zachwyca publiczność znanymi melodiami i wykonuje każdą piosenkę w świeży i intrygujący sposób. Jego koncerty są pełne serca, pięknych piosenek, tańca, świętowania i radosnych przeżyć, które tworzą magiczną atmosferę. Płynnie łączy swingową muzykę z innymi stylami, tworząc fascynującą kombinację zajmującej i chwytliwej muzyki, przy której może się bawić każdy. Zawsze gra ze znakomitymi i utalentowanymi muzykami.