REPERTUAR KRAKÓW Scena Old Timers Garage Kraków

Informacje o wydarzeniu:

 • sob
  25
  Mar
  2017

  Koncert - Nash

  19:00Bilety: 25 zł, Kraków, ul. Mostowa 1

  kupbiletonline003

  nashkoncert w Krakowie

  Nash jest nasz i powstawał między porannymi kawami, między nocnymi rozmowami i podróżami. Powstał z tęsknoty za piosenkami z melodią i polskim tekstem. Stał się antidotum na hałas, życiowy pęd i nieznaczące rozmowy. Album „Trik” jest miksem trzech różnych temperamentów: Anny Gadt, Miłosza Wośko i producenta Andrzeja Izdebskiego. Mieszają się tu wszelakie brzmienia gitar, pianina i instrumentów klawiszowych, waltornia nadaje nowy kontekst śpiewanym melodiom.
  W warstwie muzycznej Nash łączy brzmienia akustyczne z elektroniką, jak również nawiązuje do estetyki indie popu i nurtu singer - songwriter. Wszystkie teksty napisane są po polsku i odsyłają do przestrzeni będących na styku baśni i świata realnego.
  Każde z nas chodzi swoimi ścieżkami. Siłą zdaje się być odmienność wynikająca z różnych upodobań muzycznych, ale wspólnego światopoglądu. Łączy nas potrzeba wyrażania emocji w sposób nienarzucający się, a także zachowanie pewnego dystansu do rzeczywistości. „Trik” jest sztuczką magiczną, przyjętą przez nas formą i konwencją.